Kiedy warto zgłosić się do polskiego psychologa w UK?

Chcesz skontaktować się z polskim psychologiem Coventry? Zajrzyj tutaj.

Po przystąpieniu naszego kraju do Wspólnoty Europejskiej i otwarciu zagranicznych rynków pracy na naszych obywateli, Polacy tłumnie poczęli emigrować na Wyspy. Dzisiaj powodu Brexitu fala emigracyjna właściwie zanikła, jednak nadal nie brak chętnych do zatrudnienia się bądź rozpoczęcia studiów właśnie na Wyspach. Nierzadko jednak mieszkanie na terenie Wielkiej Brytanii wywołuje ogrom utrapień, z którymi trudno jest sobie poradzić bez pomocy specjalisty bardzo.

Polski psycholog w UK – kiedy powinno się się do niego zgłosić?

Pobyt na emigracji i mające z tym związek odseparowanie od rodziny, jak również zatrudnienie w obcym kraju, rodzą bardzo dużo komplikacji, którym niezwykle ciężko jest podołać. Separacja z bliskimi nierzadko powoduje ogromny stres. Do tego w wielu wypadkach dochodzą również kłopoty z nawiązaniem przyjaźni ze współpracownikami czy w ogóle ze znalezieniem etatu. Nieznajomość języka, która ciągle jest na porządku dziennym, sprawia, że w krótkim czasie ma miejsce odizolowanie się od znajomych z pracy. A od tego już tylko niewielki krok do uniemożliwiających normalne funkcjonowanie wahań nastroju czy zwiększenia liczby odruchów o charakterze agresywnym. Odruchy tego rodzaju niezwykle ciężko jest poskromić samodzielnie. Dlatego nie wolno bać się korzystania z pomocy profesjonalisty. Sesja z psychologiem jest najkorzystniejszym rozwiązaniem.

Polski psycholog w UK – jak wygląda wizyta?

Rozmowy ze specjalistą mają miejsce w bezpiecznej atmosferze oraz dyskretnej. Nie należy obawiać się, że informacje przekazane w czasie rozmowy zostaną przekazane komuś innemu. Psychologa obowiązuje wszak zachowanie tajemnicy , a zwolnić z niej ma prawo jedynie sąd. Przed psychologiem nie należy ukrywać kłopotów oraz słabości – jego zadaniem jest pomoc w ich rozwiązaniu. Psycholog instruuje, jak radzić sobie ze stresem, a także pokazuje jak rozpoznawać sytuacje , które mają charakter konfliktowy. Polski psycholog w UK to najlepszy wybór. Sesja odbywa się po polsku, dzięki czemu przebiega sprawniej oraz bardziej swobodnie. Osoba zgłaszająca się z problemem nie musi wszak zastanawiać się, czy będzie zrozumiana oraz czy sama prawidłowo zrozumie to, co mówi do niej specjalista.

Adres firmy:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339