Cierpisz na zaćmę lub astygmatyzm? Szukaj pomocy w klinice okulistycznej

Zajrzyj tu, jeżeli szukasz szczegółowych wiadomości o klinice okulistycznej Kraków.

Dobry wzrok to gwarancja pełnego komfortu życia. Klinika okulistyczna pomaga pozbyć się problematycznych i nieraz niebezpiecznych dla zdrowia dolegliwości. Kto może zgłosić się na zabieg korekcjiwad wzroku?

Korekcja wad wzroku – oddaj się w ręce biegłego optometrysty

Nie tak dawno temu korekcja wzroku ograniczała się do zakładania soczewek kontaktowych albo okularów. Od kilkunastu lat dostępne są jednak innowacyjne techniki korekty umożliwiające leczenie astygmatyzmu, dalekowzroczności, krótkowzroczności, a także wielu innych chorób. Niezmiernie popularna stała się laserowa operacja wzroku, która wyróżnia się ogromną efektywnością. Laserowa korekcja wad wzroku jest zabiegiem nieinwazyjnym i bezpiecznym, a pacjent w mgnieniu oka wraca do zwykłych zajęć. Korygowanie wad wzroku jest możliwe w klinice okulistycznej, gdzie pracuje biegły zespół, specjalizujący się w nowoczesnych technikach leczenia. Wprawny optometrysta pomoże postawić diagnozę, dopasować stosowną technikę leczenia i skorygować wadę wzroku. Eksperci działający w klinice okulistycznej korzystają z najnowocześniejszego ekwipunku diagnostycznego, dlatego są w stanie zidentyfikować nawet rzadko spotykane choroby oczu.

Klinika okulistyczna – nie tylko korekcja wad wzroku

Kliniki okulistyczne zajmują się też leczeniem innych chorób, takich jak np. stożek rogówki. Nowoczesne techniki jego leczenia polegają m.in. na wszczepianiu pierścieni śródrogówkowych bądź kształtowaniu rogówki za pomocą metody Topoguided. Oprócz tego lekarze wykonują pomiar ciśnienia oka, które jest procedurą konieczną w diagnozowaniu glaukomy, stanów zapalnych oraz innych uciążliwych schorzeń. W klinice okulistycznej opracowuje się także mapy rogówki – jest to nieodzowne przed operacją katarakty lub innymi zabiegami laserowymi. Korekta wzroku to naturalnie nie wszystko – specjaliści okuliści zajmują się także innymi kwestiami, np. ciałem obcym w gałce ocznej bądź likwidacją kaszaków.

Adres firmy:
Voigt Klinika Oka
ul. Bobrzyńskiego 14 - Blok C
30-348 Kraków

Mob.: +48 537 553 553
E-mail: [email protected]