Zalety drzwi zewnętrznych drewnianych

Jeśli potrzebujesz drzwi zewnętrznych drewnianych dwuskrzydłowych, koniecznie wejdź na www.oknostol.com.pl.

Drzwi zewnętrzne pełnią kilka funkcji – oddzielają od szumu docierającego z dworu, strzegą przed kradzieżą i chronią dom przed negatywnymi czynnikami atmosferycznymi. Kiedy kupić drzwi dwuskrzydłowe? Z jakiego powodu warto zainwestować w drewniane drzwi wejściowe?

Drzwi zewnętrzne drewniane nie ulegają deformacji

Zakup drzwi wejściowych to jedna z najważniejszych decyzji, które musi podjąć każdy inwestor. Drewniane drzwi zewnętrzne z uwagi na swoją trwałość oraz parametry techniczne od dziesięcioleci cieszą się ogromnym uznaniem. Drewno doskonale się prezentuje i można je wykończyć na sporo sposobów. Odpowiednio skonstruowane drewniane drzwi wejściowe charakteryzują się energooszczędnością i posiadają niski współczynnik przenikania ciepła, co powoduje, iż opłaty za ogrzewanie są dużo niższe, a mimo tego w pomieszczeniach odczuwamy komfort cieplny. Kupując drzwi do mieszkania warto rozważyć modele o przekroju 68 mm ewentualnie 92 mm. Z uwagi na swoje cechy dużym powodzeniem cieszą się szczególnie ocieplane drzwi zewnętrzne wykonane z drewna trójwarstwowo klejonego – nie ulegają odkształceniu i uszkodzeniom mechanicznym, toteż bardzo dobrze nadają się do zabudowy jednorodzinnej. Współczesne zewnętrzne drzwi drewniane są zaopatrzone w uszczelki najnowszej generacji.

Co posiadają drzwi zewnętrzne?

W sprzedaży można znaleźć również drzwi drewniane na wymiar, które są rekomendowane w razie posiadania niestandardowych otworów drzwiowych. Z kolei drzwi wejściowe dwuskrzydłowe to propozycja dla inwestorów, którzy kładą nacisk na nietuzinkowy design. Jeżeli poszukujemy dwuskrzydłowych drzwi drewnianych na wymiar, powinniśmy skorzystać z usług przedsiębiorstwa, które wykonuje spersonalizowane wzory na zlecenie, a równocześnie daje wieloletnią gwarancję na swoje produkty. W drzwi drewniane można wstawić rewelacyjnie wyglądające szyby, na przykład ornamentowe. Klienci mogą także wybierać spośród ogromnego wachlarza szyldów. Niezależnie od zalet estetycznych, należy również uwydatnić pozostałe przymioty, którymi znamionują się dwuskrzydłowe drzwi wejściowe. Są one trudne do sforsowania, ponieważ współcześnie coraz częściej zaopatruje się je w zabezpieczenia antywyważeniowe. Gwarantuje to lokatorom właściwe bezpieczeństwo. Drzwi wejściowe dwuskrzydłowe mają również trzypunktowy zamek listwowy, a kupujący może wybrać niski próg drewniany lub aluminiowy. Współcześnie do produkcji drewnianych drzwi wejściowych wykorzystuje się najlepszej jakości lakiery, które chronią ich powłokę przed szkodliwym wpływem czynników atmosferycznych.

Adres firmy:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]