Zalety boksów dachowych – pojemność i komfort podróży

Jeśli potrzebujesz boxów dachowych, koniecznie odwiedź tę stronę.

Bagażniki dachowe to popularna metoda umożliwiająca transport dużej ilości walizek, sprzętu turystycznego i sportowego oraz innych ładunków bez zajmowania przestrzeni wewnątrz samochodu. Na rynku istnieje mnóstwo typów bagażników dachowych – modele podstawowe na relingach, boxy dachowe, uchwyty rowerowe i narciarskie, jak również listwy dachowe będące bazą dla uchwytów. W sklepach znajdziemy wysokiej klasy produkty wykonane z materiałów odpornych na korozję, promieniowanie słoneczne czy zniszczenia. Nadzwyczaj popularne są również boxy dachowe o aerodynamicznym kształcie, które nie stawiają oporu powietrza podczas jazdy. Oczywiśćie, typ bagażnika powinien być dopasowany do modelu pojazdu oraz osobistych preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – spora pojemność

Nowoczesne bagażniki dachowe w formie boxa posiadają centralny zamek dla bezpieczeństwa bagaży oraz specjalne paski transportowe, dzięki którym spakowane przedmioty nie przemieszczają nawet na bardzo wyboistych trasach. Wytrzymałe i niskoprofilowe modele mają pokaźną pojemność, a ich użytkowanie jest wyjątkowo wygodne. Niektóre boxy dachowe są otwierane z 3 stron, co ułatwia dostanie się do bagaży. Montaż bagażników dachowych jest łatwy i nie wymaga wykorzystania wyszukanych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto winien je założyć?

Transport sprzętu na dachu auta to użyteczne rozwiązanie, z którego korzysta szeroki krąg kierowców. Bagażniki dachowe nabywają z reguły osoby aktywnie spędzające wakacje na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym pomieszczą się również na narty, deski snowboardowe, jak również pozostałe akcesoria sportowe, których z uwagi na swoją długość nie umieścimy wewnątrz pojazdu.

Adres firmy:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]