Słoiki z kranikiem – metoda na estetyczne podanie napojów

Więcej szczegółów o słoju z kranikiem.

Od jakiegoś trwa nawrót mody na słoiki. Przestaliśmy traktować je jako opakowanie do kupowanych w sklepie bądź robionych samodzielnie przetworów, a dostrzegliśmy w nich pełnoprawne naczynia do podawania różnych deserów i napojów. Dużym zainteresowaniem cieszą się ponadto pojemne Słoje z kranikiem, które mają sporo zastosowań. Jak możemy je wykorzystać? Kiedy przydatny będzie słoik z kranem? Z jakiego powodu przynajmniej jeden egzemplarz warto mieć w każdym domu?

Słoje z kranikiem do domowych trunków

Jednym z atutów słoi z kranikiem jest fakt, iż doskonale nadają się one do wytwarzania domowych napojów – takich jak likiery i nalewki. Słoje mają spore objętości (najczęściej są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co pozwala na wykonanie wystarczająco dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku umieszczenie wewnątrz owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie pojemnika jest proste, zaś kranik sprawia, że bez problemu zlejemy gotowy trunek do butelek, błyskawicznie i łatwo pozbywając się zużytego surowca bez potrzeby stosowania filtrów i wężyków.

Słój z kranem do serwowania

Słój z kranikiem świetnie prezentuje się na stole, na którym się znajdzie. To sprawia, że jest on regularnie używany do serwowania napojów – zwłaszcza podczas rodzinnych uroczystości bądź przyjęć w ogrodzie. Słoik z kranem wyśmienicie sprawdzi się także podczas imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Nada się do serwowania kompotów, soków, lemoniad i oranżad, a na przyjęciach dla dorosłych – drinków, ponczu czy też wina. Jego atutem jest również to, że kranik uniemożliwia dostanie się do szklanki osadów i kawałków owoców, dając przejrzysty napój.

Adres firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]