Rodzaje kontenerów budowlanych

Dowiedz się, gdzie zamówić kontenery na gruz.

Kontenery na gruz pełnią istotną funkcję w czasie wykonywania robót budowlanych – umożliwiają zgodne z prawem zutylizowanie pozostałości po demontażu stolarki, skuwaniu płytek i innych pracach. Jakie typy kontenerów budowlanych są dostępne na rynku? U kogo można je kupić?

Kontener na odpady budowlane – postaw na wysoką jakość

Na rodzimym rynku produkcją wytrzymałych i pojemnych kontenerów stalowych zajmuje się spółka Ekombud – w jej ofercie dostępne są między innymi kontenery na gruz oraz kontenery na złom. Te typy pojemników wykorzystują nie tylko firmy remontowe, ale też podmioty zajmujące się użyczaniem kontenerów na odpady budowlane, przedsiębiorstwa usług komunalnych czy Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, tzw. PSZOKi, które nie licząc resztek wytwarzanych w gospodarstwach domowych, przyjmują także złom, gruz betonowy i ceglany oraz wszelkiego typu pozostałości poremontowe.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

W sprzedaży jest sporo typów pojemników na odpady. Są kontenery stalowe, pojemniki z plandeką, muldy symetryczne i asymetryczne, kontenery z pokrywą, otwarte oraz wiele innych modeli. Pośród obecnych na rynku kontenerów wykorzystywanych w budownictwie najpopularniejsze są modele rolkowe, samowyładowcze, a także hakowe. Kontener hakowy może znaleźć zastosowanie na budowie lub w zakładzie produkcyjnym. W zależności od zapotrzebowania można wyposażyć się w kontener z pokrywą. Na budowach często używane są również kontenery do przewozu surowców sypkich – w głównej mierze są to modele samowyładowcze, które można szybko rozładować.

Adres firmy:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]