Robisz wino domowe? Przydadzą Ci się etykiety na butelki

Więcej informacji o etykietach na butelki.

Tradycja dawania prezentów na różnorodne okazje znana jest od setek lat i od samego jej zalążka jednym z najczęściej przekazywanych i, rzecz jasna, jednakowo entuzjastycznie przyjmowanych upominków, jest alkohol. Sporo osób nie potrafi wyobrazić sobie, by nie wziąć alkoholu na osiemnastkę, wesele lub imieniny. Jak jednak wyróżnić się z tłumu, gdy pozostali goście przyniosą to samo?

Etykiety butelki – alkohol jako nietuzinkowy podarunek od nowożeńców

Na przyjęciach weselnych napoje wyskokowe nie tylko są rozstawione na stolikach, ale także coraz częściej nowożeńcy wręczają swoim gościom butelki z wódką podczas pożegnania. Taki upominek jest traktowany jako rodzaj podziękowania za przyjazd na ceremonię. Ale taka butelka z trunkiem wyskokowym może również stać się w interesującą pamiątką, której znajomi czy rodzina nie wyrzucą nawet wtedy, po jej opróżnieniu. Należy spersonalizować butelkę, a można uczynić to zamawiając etykiety na wódkę, zamieszczając na nich informację o słowa podziękowania, dacie i miejscu ślubu bądź imionach Państwa Młodych. Etykiety weselne można kupić w przeróżnych odcieniach oraz wzorach, w związku z tym bez problemu można kupić te, które będą współgrać ze stylem, w którym organizowane jest wesele. Sam tekst na etykiecie zależy już tylko od imaginacji państwa młodych. Rzecz jasna personalizowane etykiety na wódkę czy inne napitki wyskokowe można użyć nie tylko podczas wesela – są doskonałe na wyróżnienie się na wieczorze panieńskim czy przyjęciu imieninowym.

Dekoruj swoje alkohole kreatywnymi etykietami na butelki

Etykietami z indywidualnym napisem można dekorować butelki z domowej piwniczki. Jeżeli przetwarzasz swoje nalewki, wina czy soki, a później wręczasz je znajomym lub rodzinie nawet bez okazji, możesz udekorować je kreatywnymi etykietami, które w znacznym stopniu podniosą estetykę typowej butelki. W dodatku flaszki można również oznaczać przy użyciu wielobarwnych nakrętek i kapturków termokurczliwych.

Adres firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]