Profesjonalne urządzenia do domu i biura – ekspres do kawy Nivona

Kawa to pełen aromatu napój, którym od setek lat delektują się całe pokolenia jej pasjonatów. Wiele osób nie przetrwa dnia bez choćby małej jej porcji, a niektórzy piją ją wręcz parę razy dziennie. W większości wypadków satysfakcjonuje ich kawa rozpuszczalna, aczkolwiek prawdziwi sympatycy kawy kupują ją w ziarnach i często poszukują najlepszych ekspresów, z pomocą których wydobędą z nich pełny aromat. Z myślą o takich osobach powstają ekspresy do kawy Nivona.

Ekspres do kawy Nivona – sprzęt za niską kwotę

Pomimo że Nivona jest bardzo młodą marką (powstała w 2005 roku), to mocno zaakcentowała już swoją obecność w branży sprzętu dla miłośników kawy. Wraz z ujawnianiem nowych ekspresów zyskuje sobie coraz większy szacunek koneserów kawy, głównie za sprawą tego, iż wytwarza całkowicie profesjonalne ekspresy w niezwykle rozsądnych cenach. Ekspresy do kawy Nivona cechują się miłym dla oka wyglądem, utrzymanym w neutralnych barwach szarości, bieli oraz czerni. Tym samym będą idealnie prezentować się w kafejkach oraz hotelach, jak i w kuchni naszych domów. I pomimo iż posiadają wiele funkcji, są to ekspresy całkiem nieskomplikowane w eksploatacji, z którym da sobie radę każdy użytkownik.

Atuty ekspresów do kawy Nivona

Ekspresy do kawy Nivona z serii CafeRomatica posiadają wiele pomocnych funkcji. Niektóre z nich, m.in. modele NICR 759 oraz NICR 779 można zintegrować z Bluetooth i w ten sposób sterować nimi z poziomu telefonukomórkowego. Dzięki funkcji Easy-Spumatore (obecnej np. w ekspresie NICR 680) w mgnieniu oka uformujemy aksamitną piankę do cappuccino. Ekspresy marki Nivona mają też zintegrowany młynek do kawy, a System Aroma Balance pomoże wycisnąć ze zmielonych ziaren ich głęboki aromat. Funkcja “Moja kawa” umożliwia natomiast dodanie własnych konfiguracji przyrządzania napojów. Co istotne, ekspresy marki Nivona można bardzo łatwo wyczyścić.