Oryginalne części do Renault – gdzie ich szukać?

Samochody Renault wciąż są w naszym kraju popularne. Tylko w 2014 r. liczyły one 14% wszystkich samochodów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Klienci doceniają przeróżne ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, a także rodzinne minivany, jak Renault Scenic. Statystyki pokazują, że w 2014 r. Polacy kupili ponad 5 tys. modeli Scenic i aż 3,5 tyś. pojazdów Megane. Megane cieszy się popularnością ze względu na oszczędny silnik, a Scenic – na łatwo dostępne części do Renault. Ogromnym zainteresowaniem klientów cieszyło się również Renault Clio – we wskazanym roku kupiono blisko 2,8 tyś egzemplarzy niniejszego modelu.

Części Renault – które najczęściej się psują?

Kupiłeś wymarzony samochód i pragniesz jak najlepiej zadbać o swoje Renault? Części eksploatacyjne do rozmaitych modeli owego koncernu motoryzacyjnego są sprzedawane w stosownie zaopatrzonych sklepach online. Można w nich wyszukać elementy nadwozia, układu chłodzenia, podwozia oraz silnika, jak i wiele innych. Z opinii użytkowników wynika, że często psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na usterki tego podzespołu uskarżają się posiadacze modelu Clio. Kłopoty podobnej natury mają Ci, którzy kupili Renault Megane, jednakże w tym przypadku awarii ulegają również zabezpieczenia antykorozyjne.

Zamów oryginalne części Renault

Regularne przeglądy techniczne i wymiana najszybciej psujących się części eksploatacyjnych to gwarancja długiego korzystania z samochodu tej marki. Dostępne w sprzedaży elementy są przeznaczone zarówno dla profesjonalnych warsztatów samochodowych, jak i osób prywatnych, chcących samodzielnie wymienić niedziałające podzespoły.

Adres firmy:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]