Oknostol – producent drzwi wewnętrznych drewnianych

Producent drzwi drewnianych - z aktualną ofertą zapoznasz się na https://www.oknostol.com.pl.

Oknostol jest przedsiębiorstwem, które może pochwalić się ponad 15-letnim doświadczeniem w wytwarzaniu różnego rodzaju modułów drzwi i okien drewnianych. Okres obecności na polskim rynku sprawił, iż jego fachowcy gwarantują konsumentom najlepszą jakość wytwarzanych produktów oraz usług. Ramy okienne przedsiębiorstwa Oknostol cechuje nie tylko ich wysoka funkcjonalność, ale też ich trwałość, osiągnięte za pomocą zastosowania podczas ich produkcji nowoczesnych technologii. Oprócz okien Oknostol oferuje też drzwi zewnętrzne i wewnętrzne o doskonałych parametrach. Przy opracowaniu, produkcji i montażu modułów stolarki otworowej pracownikami firmy kieruje troska o osiągnięcie czterech ideałów: satysfakcji konsumenta, absolutnego bezpieczeństwa produktów, ich najwyższej jakości, jak również pełnej wygody użytkowania.

Czym cechują się wyroby małopolskiego producenta drzwi drewnianych?

Oknostol jako producent okien oraz drzwi drewnianych charakteryzuje się wysoką troską o jakość własnych produktów. Proponowane przez przedsiębiorstwo drzwi drewniane na wymiar to bardzo dobre rozwiązanie dla wymagających konsumentów, którzy szukają solidnych i w pełni funkcjonalnych produktów. Zapewniają one lokatorom maksymalny komfort – efektywnie odgradzają od zgiełku z zewnątrz i są doskonałą izolację termiczną, co jest istotne nie tylko w sezonie grzewczym, ale także podczas letniego upału. Ten producent drzwi drewnianych nadzwyczaj dużą wagę przykłada też do kwestii bezpieczeństwa własnych produktów, w związku z tym są one wyposażone w nowoczesne zabezpieczenia utrudniające włamania. Całość uzupełnia ich niestereotypowe, eleganckie wzornictwo. Drzwi drewniane Oknostol wykonywane są zawsze z surowców wysokiej klasy, więc utrzymują przez długi okres zarówno swoją funkcjonalność, jak i zalety wizualne.

Producent drzwi drewnianych – nieodpłatne doradztwo

Ten wytwarzający drzwi wewnętrzne producent wyróżnia się także w sferze kontaktów z klientem. Każda osoba korzystająca z usług Oknostol może liczyć na bezpłatne doradztwo przy doborze stosownego modelu drzwi oraz pomiar w domu, dzięki któremu założenie drzwi przebiegnie bezproblemowo. Najbardziej wymagający klienci mają zaś opcję zlecenia złożenia drzwi drewnianych na wymiar zgodnie z ich indywidualnym projektem, doskonale dopasowanych do konkretnych wyobrażeń. Odnosić się to nie tylko sposobu wykończenia skrzydła i ościeżnicy, ale również ich formatu.

Adres firmy:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]