Oferta dla producentów żywności – hurtowa sprzedaż słoików i butelek szklanych

Produkcja żywności jest gałęzią gospodarki, która dopóki będzie istnieć człowiek nie zaniknie. Mimo tego, iż większość rynku wyrobów spożywczych należy do potężnych koncernów, jest to równolegle sektor, w którym wyśmienicie radzą sobie małe przedsiębiorstwa, o ile trafią do odbiorcy ze swoim zdrowym, autorskim lub pysznym produktem. Gotowe do sprzedaży pożywienie musi być opakowane tak, żeby towar jak najdłużej zachował świeżość, a zatem m.in. w butelki i słoiczki ze szkła. Plusem takich opakowań jest to, że są mniej szkodliwe dla środowiska, bo nadają się do recyklingu.

Słoiki oraz butelki w hurcie to sposób na zmniejszenie kosztów

Wiadomym jest, że oferty sprzedaży od dostawców kierowane do klienta indywidualnego rozmijają się zdecydowanie ceną od propozycji dla odbiorcy biznesowego. Ten drugi, nawet jeśli jest niedużą przetwórnią produkującą takie artykuły, jak przykładowo konfitury, oliwę lub smalec kanapkowy, będzie potrzebować rocznie nie kilkudziesięciu pojemników szklanych, lecz ilości znacznie przekraczające liczbę paru tysięcy sztuk. Kupno butelek oraz słoików w hurcie będzie wobec tego dla niego zarówno metodą zmniejszenia kosztów, ponieważ zamawiając towar w hurtowych ilościach na ogół można spodziewać się sporego rabatu od dostawcy, ale też oszczędnością czasu transportu, ponieważ jednym zamówieniem można zaspokoić potrzeby firmy nawet na parę miesięcy. Wydatek na hurtowy zakup opakowań ze szkła dostrzegalnie zmniejszy się, jeżeli zamówimy je u rodzimego dostawcy butelek oraz słoików. Dzięki temu też dostanie opakowania szybciej.

Co znajdziemy w ofercie dostawcy opakowań szklanych?

Hurtownicy opakowań szklanych oferują różnorodnego kształtu i objętości słoiki oraz butelki ze szkła doskonałe do rozlewania piwa, soków lub wina. Dowożone są one do odbiorcy na paletach przemysłowych zawierających – w zależności od kubatury opakowań – po 400, 1600, a nawet 2000 sztuk danego opakowania. Firmy dysponujące własnymi samochodami dostawczymi mogą również odebrać zamówiony towar wprost ze składu hurtowni. Wraz z paletą butelek bądź słoiczków w hurcie można też nabyć odpowiednią ilość innych koniecznych elementów, jak korki, kapsle lub nakrętki pasujące do danego rozmiaru opakowania.

Adres firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]