Kontenery na odpady – do przewozu odpadów lub materiałów sypkich

Potrzebujesz pojemnika na śmieci metalowego? Kliknij tutaj.

Część śmieci nie może być wyrzucanych do koszy na surowce zmieszane albo wtórne. Dotyczy to najczęściej tych, które są wytwarzane w czasie wszelkiego typu prac budowlanych i remontów, a także odpadów przemysłowych. Muszą one zostać przetransportowane do wskazanego punktu zbiórki selektywnej, gdzie będą przetworzone zgodnie z przepisami o odpadach. W rozlicznych sytuacjach mogą jednak wyniknąć problemy powiązane z magazynowaniem i transportem odpadów. By ich uniknąć, trzeba zaopatrzyć się w kontenery na odpady przystosowane do ich specyfiki.

Kontenery na śmieci – rodzaje

Najpopularniejsze kontenery otwarte są przeznaczone do magazynowania oraz transportu opakowań, starych mebli, gruzu i podobnych odpadów. Poza tym dostępne są też kontenery uszczelniane, które bardzo dobrze zdają egzamin przy wywozie nieczystości płynnych i półpłynnych (m.in. tych generowanych w oczyszczalni ścieków). Uszczelniane spojenia są również niezbędne w przypadku kontenerów na śmieci drobne, takie jak granulaty, trociny bądź wióry metalowe. Ich załadunek ułatwia zainstalowany fabrycznie podajnik ślimakowy. Najmniej problematyczne w transporcie są rzecz jasna kontenery rolkowe, zaopatrzone w mechanizm usprawniający ich przemieszczanie.

Kontenery stalowe – dla ekip sprzątających i firm budowlanych

Odbiorcami oferty producentów kontenerów stalowych są najróżniejsze podmioty. Wśród nich można wymienić między innymi ekipy sprzątające oraz parające się opróżnianiem strychów i piwnic, przedsiębiorstwa budowlane, jak również różnego typu zakłady produkcyjne. Na zakup kontenerów na odpady decydują się firmy świadczące usługi wywozu gruzu oraz odpadów wielkogabarytowych. Odnajmują je one swoim klientom, a po napełnieniu odwożą do punktu legalnego ich przechowywania bądź recyklingu.

Adres firmy:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]