Gdzie kupić drukarki 3D dla małych i dużych firm?

Szukasz sklepu z drukarkami 3D? Koniecznie powinieneś skierować się na http://tinyurl.com/v2qn8um.

Jednym z wiodących na polskim rynku podmiotów, który dystrybuuje technologię druku 3D jest CadXpert. Kluczową sferą działalności CadXpert jest sklep internetowy, który w swoim asortymencie posiada narzędzia do druku przestrzennego: drukarki 3D oraz skanery 3D. Kolejnym filarem jest oferta oprogramowania CAD/CAM/CAE, jak również usługi: projektowanie 3D, drukowanie 3D i skanowanie 3D. Posiadane w ofercie CadXpert drukarki 3D działają w oparciu o trzy technologie: FDM, PolyJet oraz SLA, natomiast usługi druku 3D są realizowane w technologiach FDM, PolyJet, SLA, SLS i DMLS.

CadXpert – dystrybutor skanerów 3D oraz drukarek 3D

CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem firmy Stratasys, a także wyłącznym dystrybutorem sprzętu firmy Formlabs oraz drukarek 3D marki MakerBots. To najszersza w Polsce oferta instrumentów do druku 3D – kilkanaście różnych skanerów 3D oraz przeszło dwadzieścia modeli drukarek 3D. Co więcej CadXpert posiadaszeroką ofertę materiałów do druku 3D – powyżej 50 propozycji, w tym także tworzywa specjalistyczne, jak przykładowo: Ultem 1010, Nylon 12 CF i inne (biokompatybilne, elastyczne, inżynieryjne, dentystyczne itd.). Oprócz akcesoriów oraz materiałów eksploatacyjnych CadXpert posiada również filamenty, żywice fotopolimerowe i inne materiały wykorzystywane do druku 3D.

Drukarki 3D dla biznesmenów, specjalistów i amatorów

Oferta CadXpert jest skierowana zarówno do klientów prywatnych, nieprofesjonalnych (biurkowe drukarki 3D marki MakerBot), jak i biznesmenów, specjalistów i przedstawicieli różnych branż (sprzęt firmy Stratasys). CadXpert działa jako sklep internetowy, udostępnia również showroom zlokalizowany w Krakowie. Wszyscy, którzy chcą omówić ze znawcami możliwości techniczne dowolnego sprzętu z oferty CadXpert, swoje projekty lub są po prostu zaciekawieni procedurą druku 3D, powinni przyjechać do krakowskiego punktu. CadXpert zapewnia także kompleksową obsługę posprzedażową: opiekę serwisową oraz pogwarancyjną, przeszkolenie pracowników z obsługi kupionych sprzętów czy wsparcie techniczne i merytoryczne.

Drukarki 3D – na kieszeń małych i średnich przedsiębiorstw

Jaką wysokość osiągają ceny urządzeń do druku przestrzennego – drukarek oraz skanerów 3D? Nawet nieduże lub średniej wielkości przedsiębiorstwo może sobie pozwolić na profesjonalną drukarkę czy skaner 3D. Inwestycja w specjalistyczne urządzenie do druku 3D szybko się zwróci – w ramach sektorów, takich jak odlewnictwo, stomatologia, motoryzacja oraz medycyna, samodzielne prototypowanie i drukowanie, a nie outsourcing tych czynności, będzie namacalną oszczędnością dla firmowego budżetu.
Sektor sprzętu do druku 3D żywiołowo się rozwija – a co za tym idzie, pojawiają się pionierskie technologie i możliwości, na które jeszcze niedawno było stać jedynie ogromne korporacje. Współcześnie – za sprawą spadku cen materiałów do druku 3D oraz samych drukarek 3D – dostęp do nich mają również mniejsze firmy, te z o wiele niższym budżetem. Z roku na roku zmniejsza się koszt uzyskiwania części prototypowanych, drukowanych z pomocą urządzeń addytywnych, gdyż narzędzia do druku 3D są ciągle ulepszane i modyfikowane. Zainwestowanie w profesjonalne urządzenie do drukowania przestrzennego ma wiele zalet, do najistotniejszych z nich zaliczyć można redukcję kosztów i przyspieszenie procesu produkcji.

Adres firmy:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]