Drzwi drewniane wewnętrzne zamówisz na wymiar

Tutaj kupisz drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe.

Popularnym rozwiązaniem projektowym, wykorzystywanym zarówno we współczesnych wnętrzach, jak i pokojach utrzymanych w klasycznym tonie, są nadal drzwi drewniane. Jakie są zalety drzwi drewnianych? Prezentujemy kluczowe cechy i możliwości produkcji drewnianych drzwi na wymiar.

Drzwi drewniane przetrwają dziesiątki lat

Drewno to naturalny surowiec, który właściwie pielęgnowany utrzyma się w nienaruszonym stanie nawet dziesiątki lat, a użyty jako element aranżacji mieszkania powoduje, że staje się ono ciepłe i bardziej nastrojowe. Obecna technologia umożliwia bardzo dobre dopasowanie cech drewna z zapotrzebowaniem współczesnego konsumenta, co owocuje wykonaniem drzwi charakteryzujących się gustownym wyglądem i wysoką funkcjonalnością. Klejone trójwarstwowo drzwi drewniane odznaczają się właściwą izolacją cieplną oraz małym poziomem rozszerzalności – czyli nie wypaczają się. Opcja pomalowania ich zewnętrznej powierzchni jakimkolwiek kolorem, bejcą bądź lakierem sprawia, że tego typu drzwi sprawdzają się w wnętrzach rozmaitego rodzaju – zarówno zaprojektowanych w nowomodnym, minimalistycznym stylu, jak i domach urządzonych w stylistyce industrialnej. W sprzedaży dostępne są drzwi drewniane wewnętrzne wykonane z mahoniu, dębu czy sosny, zabezpieczone lakierami wodnymi, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe, modele z progiem lub bez oraz wiele innych odmian, które zachwycają walorami estetycznymi i wspaniale wyglądają przez dziesięciolecia.

Drzwi drewniane do każdego domu

Potrzebujesz zamontować w swoim mieszkaniu albo sali konferencyjnej firmy skrzydła drzwiowe o niestandardowych rozmiarach lub nietypowym formacie? Interesują Cię drzwi drewniane na wymiar? A może fantazjujesz o drzwiach dwuskrzydłowych wewnętrznych? W takim przypadku rekomenduje się zaufać doświadczonym producentom, którzy świadczą bezpłatny pomiar, profesjonalne doradztwo, jak również możliwość wykonania projektu na indywidualne zlecenie. Firma Oknostol oferuje drzwi najwyższej jakości, a przy tym zapewnia 5-letnią gwarancję na swoje produkty. Drzwi drewniane wewnętrzne można dopasować do indywidualnych zamierzeń klienta i np. wypełnić je szkłem – między innymi szybami piaskowanymi, witrażowymi czy ornamentowymi, co bez wątpienia zwiększa ich walory estetyczne oraz użytkowe. Nowoczesne wewnętrzne drzwi drewniane bywają także wyposażone w zamek z wkładką, a drzwi do WC – w system zamykania łazienkowego.

Adres firmy:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]