Akcesoria na imprezy – gąsior do wina

Zamów gąsior na wino.

Balon na wino to wspaniały podarunek dla bliskiej osoby bądź dobre miejsce do przechowywania alkoholi domowej roboty. W jakich objętościach występuje gąsior do wina? Do jakich celów można go jeszcze wykorzystać?

Balon na wino – element dekoracyjny na przyjęciu

Dostępny w sprzedaży balon na wino występuje w dwóch pojemnościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze pojemniki mogą służyć jako nieprzeciętny upominek dla bliskiej osoby – baniak do wina wypełniony własnoręcznej roboty alkoholem można sprezentować z okazji imienin, rocznicy ślubu, urodzin, jubileuszu czy obrony pracy magisterskiej. 2-litrowe pojemniki na wino to też perfekcyjna dekoracja stołu w trakcie rodzinnych zjazdów oraz innych imprez – złotych godów, wesela, osiemnastek i nie tylko – dzięki niemu alkohol jest należycie wyeksponowany! Wykonany z troską o najdrobniejszy detal balon do wina doskonale prezentuje się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Balon do wina – przechowuj domowe trunki jak zawodowiec

Baniak na wino o pięciolitrowej pojemności bardzo dobrze sprawdza się jako miejsce do przechowywania większej ilości napojów. Takie zbiorniki można pozostawić w spiżarni lub piwnicy, jakkolwiek równie dobrze posłużą do przenoszenia alkoholu. Organizujesz wesele i chciałbyś poczęstować uczestników własnoręcznie wykonanym winem albo słodką nalewką owocową? Dzięki baniakom na wino bez problemu przeniesiesz wyborne trunki na salę weselną, gdzie przelejesz je do mniejszych butelek. Pięciolitrowe balony do wina wykonane są z solidnego, grubego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – są estetyczne i praktyczne!

Adres firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]