Wybór kasku na motor

Sprawdź, gdzie zamówić kaskowi motocyklowemu, wejdź na hjc-kaski.pl.

Nie ma znaczenia, jaki posiadasz jednoślad ani to, czy przebywasz na nim drogę do pracy, jedziesz w terenie, ścigasz się na torach motocyklowych czy wybierasz się na długie ekspedycje – kask to przymusowy składnik garderoby każdego motocyklisty, ponieważ gwarantuje mu bezpieczeństwo, zabezpieczając głowę w razie upadku.

Dobry kask na motocykl, czyli jaki? / Odpowiedni kask na motor / Jaki powinien być kask na motocykl? / Jaki warto kupić kask na motocykl?

Zastanawiasz się, czym kierować się w ciągu wyboru kasku motocyklowego? Na bezpieczeństwie nie należałoby oszczędzać, skutkiem tego zdecyduj się na kask znanej marki, takiej jak HJC, jaki jak najlepiej odpowiada twoim oczekiwaniom.
Na rynku dostępne są rozmaite warianty kasków – kaski integralne, szczękowe, otwarte, modułowe, a także kaski enduro, przeznaczone do jazdy w terenie. Czym osobne typy kasków motocyklowych różnią się od siebie? Najpopularniejsze kaski na motor to kaski integralne, jakich skorupa skonstruowana jest z pojedynczego kawałka tworzywa. Są one najbezpieczniejszym rodzajem kasków. Kaski szczękowe pozwalają podnieść przyłbicę z wizjerem, ażeby odsłonić twarz. Kaski otwarte nie mają asekuracji szczęki, są w takim razie mniej bezpieczne – wskutek tego rekomenduje się je przede wszystkim do jazdy po mieście. Jednocześnie kaski otwarte są w największym stopniu praktyczne. Z kolei kaski modułowe to kaski otwarte, które na dodatek mają odpinaną szczękę.

Kaski motocyklowe HJC / Kaski HJC / Kask na motor HJC / Kask HJC

HJC to pierwszorzędna marka, lubiana przez motocyklistów na całym globie. Kaski HJC są najwyższej jakości, poddawane kolosalnej liczbie testów – a równolegle mają dogodne ceny. W ofercie HJC są również kaski integralne, jak i szczękowe, otwarte i enduro. Na szczególną uwagę zasługuje ich seria premium – RPHA, które to właśnie dzięki zastosowanym tworzywom są niezwykle lekkie, a jednocześnie bardzo wytrzymałe.
Wśród kasków HJC są także repliki, czyli kaski inspirowane dziełami Universal Pictures, Marvela, oraz DC Comics.

Adres firmy:
Moto-Tour
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: +48 602 138 128
E-mail: [email protected]