Usługi cateringowe – usługa nie tylko na imprezy firmowe

Pełna oferta usług cateringowych znajduje się na tej stronie.

Kiedy organizujesz ważne wydarzenie biznesowe lub prywatne, na które spraszasz ogromną ilość uczestników, raczej nie dasz rady osobiście zadbać o poczęstunek dla gości. Nie każde spotkanie da się zorganizować kupując soki oraz małe przekąski w hipermarkecie – ważne wydarzenia przeważnie potrzebują należytej oprawy również w obszarze posiłków. Wtedy nie powinno się położyć na stolikach uczestników po prostu herbatników i oranżady. W takich wypadkach najlepszym wyjściem jest skorzystanie z oferty firmy cateringowej.

Usługa cateringowa – bądź otwarty na wskazówki

Profesjonalne firmy świadczące usługi cateringowe zazwyczaj oferują parę jego typów. Są to catering okolicznościowy, zamawiany najczęściej na komunie, chrzciny czy śluby, catering firmowy oraz catering świąteczny, czyli obsługa spotkań z okazji Wigilii. Oferty te są drobiazgowo dostosowane do wymogów poszczególnych wydarzeń, przez co znacząco różnią się od siebie m.in kosztem i spektrum dań oferowanych w danej usłudze. Postanawiając o wynajęciu firmy cateringowej trzeba pamiętać, aby w kontakcie z usługodawcą wyraźnie zaprezentować swoje oczekiwania, ale zarazem być także otwartym na jego wskazówki. Wszak dla caterera pomoc w organizacji wydarzeń różnego rodzaju to jego praca, więc długoletnia praktyka w tym obszarze sprawia, że może on znaleźć rozwiązania, które zadowolą większość naszych gości.

Wynajęcie firmy cateringowej pozwala zaoszczędzić czas

Przygotowanie dań choćby dla niewielkiej liczby gości może stać się olbrzymim problemem, głównie wtedy, jeśli jesteśmy zmuszeni zrobić to na własną rękę. Zlecenie usługi cateringowej doświadczonej firmie to zatem spora oszczędność czasu, który możemy przeznaczyć na uzgodnienie pozostałych istotnych elementów eventu. Daje to również możliwość uraczenia gości wybornymi daniami przyrządzonymi przez doświadczonych kucharzy. Warto przy tym zaakcentować, że ważną cechą potraw przygotowanych przez firmy cateringowe, jest nie tylko porywający smak, ale też ich kompozycja na stole. Poza tym podmioty, które podejmują się obsługi dużych wydarzeń zapewniają również swój zespół zawodowych kelnerów.

Adres firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]