Przyjęcia weselne – wybierając dom weselny rozważ kilka czynników

Jeżeli interesuje Cię korzystna oferta sali weselnej w Krakowie i okolicach, skieruj się na palacradziwillow.pl/oferta/wesela/.

Ceremonia ślubna i następujące po nim wesele to wydarzenie, o którym rodzina młodej pary i zaproszeni goście będę pamiętać przez wiele kolejnych miesięcy, a nieraz wręcz lat. Jeśli nowożeńcy zechcą urządzać przyjęcie dla sporej ilości osób, pierwszym wyzwaniem, jakie przed nimi się pojawi, jest zarezerwowanie odpowiedniej sali na wesele, w której uczestnicy będą bawić się w ten wyjątkowy wieczór w wygodnych warunkach.

Miejsce na wesele – jak wybrać?

Poszukując lokalu na wesele narzeczeni musi rozważyć kilka znaczących czynników. Na wstępie musi ustalić liczbę uczestników wesela, aby uzyskać pewność, iż w zarezerwowanej sali weselnej bez przeszkód znajdzie się tyle przestrzeni dla każdego. Goście muszą mieć wyznaczone miejsce ich przy stole, ale ważne jest również, by mieli możliwość zatańczenia. Prócz tego narzeczeni powinni zwrócić uwagę na to w jakiej odległości od miejsca zawarcia ślubu znajduje się sala weselna oraz czy przedostanie się do niej będzie bezproblemowe. Jeśli na uroczystość zaproszeni są krewni i przyjaciele z dalekich krańców Polski, warto poszukiwać lokalu na wesele, w okolicy którego znajduje się bogata baza hotelowa. Ostatnią kwestią jest samo zaplanowanie przyjęcia weselnego, innymi słowy zamówienie oprawy muzycznej oraz obsługi kelnerskiej, wybranie menu i dekoracja sali. Te czynności mogą przekroczyć możliwości pary młodej, toteż warto szukać takich domów weselnych, które świadczą asystę w zakresie wszechstronnej organizacji zabawy weselnej.

Pałac Radziwiłłów w Balicach – dom weselny na ponad stu gości

Narzeczeni z małopolski, głównie z okolic Krakowa, mogą wyprawić wesele w nadzwyczaj malowniczym obiekcie, jakim jest zabytkowy Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w Balicach. W jego salach biesiady ślubne wyprawiane są od dziesięcioleci, a każde z nich ma olśniewającą oprawę. Pałac posiada cztery sale zdolne pomieścić ponad setkę osób. Wesele można urządzić też w plenerze przed Pałacem, a wówczas uczestniczyć w nim zdoła bez problemu aż 350 zaproszonych. Atutem tego domu weselnego w Balicach jest to, że umiejscowiony jest zaledwie 12 kilometrów od Krakowa, który ma niezmiernie bogatą bazę noclegową. Przejazd gości z kościoła do sali weselnej nie trwa zatem dłużej aniżeli 40 minut.

Adres firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]