Prowadzisz firmę w Krakowie? Pomyśl o pozycjonowaniu lokalnym

Więcej informacji o pozycjonowaniu Krakow.

Ogólna dostępność internetu oraz łatwość użycia go w celu wyszperania potrzebnych usług i produktów spowodowała, iż każda firma pragnie aktualnie być zauważalną w sieci. W rzeczy samej, samo uruchomienie strony firmowej nie oznacza, iż potencjalni klienci nas znajdą – istotna jest przecież widoczność na pierwszych pozycjach w wynikach wyszukiwania. Sporo niedużych przedsiębiorstw, które działają tylko w określonym województwie bądź nawet w jednym mieście, na przykład w Katowicach bądź w Krakowie, zastanawia się, czy pozycjonowanie strony firmowej będzie opłacalne. Odpowiedź jest prosta – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne stron to okazja dla drobnych podmiotów

Internauci poszukując w wyszukiwarkach ofert usług albo sklepów korzystają zwykle z fraz lokalnych, to znaczy mających w składzie nazwę danej miejscowości, przykładowo “piekarnia kraków”, “sklep z oponami kraków” albo “wizażystka kraków”. Skutkiem tego pozycjonowanie lokalne stron jest okazją dla drobnych firm na przedstawienie swojej oferty docelowym klientom, rezydującym na danym obszarze. Usługa pozycjonowania dla przedsiębiorstw lokalnych nie odbiega wiele od standardowego pozycjonowania. Odróżnia się tak naprawdę tym, że działania SEO zorientowane są na przyrost widoczności głównie fraz lokalnych, m.in. poprzez założenie i optymalizację wizytówki GMF, przygotowanie zoptymalizowanego pod owe frazy treści czy zdobywanie linków przychodzących z tak zwanymi NAP-ami, które ułatwiają wyszukiwarkom powiązanie strony z jakąś lokalizacją.

Pozycjonowanie dla biznesów z Krakowa

Agencja SEO4.net z Krakowa działa w branży tworzenia stron www i optymalizacji, pozycjonowania od blisko 15 lat. W trakcie tego okresu na wskroś poznaliśmy lokalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy wielu miejscowym biznesom podnieść widoczność ich stron www i w ten sposób pozyskać nowych klientów. Świadczymy wszechstronne usługi SEO, łączące w sobie optymalizację techniczną strony, rozwinięcie contentu, a także link building. Nad realizacją planu zgodnie z uzgodnionym harmonogramem działań czuwa osobisty opiekun, a klient może kontrolować cyklicznie efekty pozycjonowania za pomocą autorskiego narzędzia SEO Extranet.

Adres firmy:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]