Parking przy Balicach – gdzie zostawić samochód przed wylotem?

Tani parking Balice - najnowszą ofertę sprawdzisz pod tym linkiem.

Latanie jest popularnym środkiem transportu, preferowanym zarówno przez turystów, jak i biznesmenów. Jednak zanim usiądziemy w fotelu samolotu, by rozpocząć wycieczkę musimy dostać się do portu lotniczego. O ile zdamy się na publiczne środki transportu, nasze zmartwienia w tej kwestii znikną po dotarciu do lotniska. Jeśli jednak wolimy skorzystać z prywatnego auta, pojawi się pytanie: gdzie go zaparkować na czas naszej podróży?

Strzeżony parking przy lotnisku – Twoje auto pod dobrą opieką

Oczywiście najprostszym rozwiązaniem jest poprosić znajomego lub członka rodziny o podwózkę pod port lotniczy, a następnie o odbiór po naszym powrocie. Nie każdy jednak ma możliwość organizacji takiego transportu, ponieważ mnóstwo wylotów odbywa się w późnych godzinach nocnych lub w godzinach pracy. Szczęśliwie w niewielkiej odległości od wielu dużych lotnisk, przykładowo w Balicach w pobliżu Krakowa, utworzyły się długoterminowe parkingi, gdzie za niewielką opłatą możemy pozostawić samochód na dłuższy czas. Korzystanie z takich parkingów jest całkiem bezpieczne – naszej własności pilnuje profesjonalna ochrona, na terenie parkingu działa monitoring, a zaparkowane tam auta podlegają ubezpieczeniu w trakcie postoju.

Pomoc techniczna, transfer na lotnisko, rezerwacja miejsca – co oferują długoterminowe parkingi w Balicach?

Długoterminowe parkingi przy lotniskach zwykle zapewniają również inne udogodnienia. Na przykład te mieszczące się w Balicach koło Krakowa gwarantują całodobowo swoim klientom transport na lotnisko, więc dojedziemy do portu lotniczego w pięć minut i to razem z bagażami. Kierowca parkingu odbierze nas z lotniska także po powrocie. Jeśli w naszym samochodzie rozładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, możemy użyć urządzeń rozruchowych, kompresora lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A właściciele pojazdów elektrycznych znajdą tam odpowiednią stację do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można również zważyć przed podróżą bagaż podręczny i upewnić się, że nie przekracza dozwolonych limitów.

Adres firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]