Parking monitorowany przy lotnisku – samochód pod ręką zaraz po przylocie

Parking lotnisko Balice. Uzyskaj więcej informacji na pandaparking.pl.

Najistotniejsze atuty podróży lotniczych, które sprawiły, iż tego rodzaju transport zyskał niebywałą popularność, to możliwość trafienia nawet w najbardziej odległe zakątki naszego globu, szybkość oraz komfort. Podróż, której częścią jest lot, wiąże się jednakże z pewnymi niedogodnościami, z których najbardziej odczuwalną jest niewątpliwie konieczność dotarcia do portu lotniczego – a niemało podróżnych w tym celu jest zmuszona wszak przebyć kilkanaście kilometrów. Tak dużą odległość najwygodniej jest pokonać swoim autem. Co jednakże uczynić z nim w czasie samego wyjazdu? Jak po jego pozostawieniu dojechać do portu lotniczego? Te oraz inne komplikacje łączące się z dotarciem na lotnisko prywatnym samochodem rozwikła skorzystanie z dobrze przygotowanego parkingu w sąsiedztwie lotniska, z którego wykonywane są międzynarodowe loty.

Parking w Krakowie – leć spokojnie, twoje auto jest w dobrych rękach

Wylatujący z portu lotniczego w Balicach mogą bez przeszkód zorganizować swoją podróż tak, by do lotniska dojechać prywatnym autem. W Balicach mogą pozostawić go na prywatnym parkingu oddalonego nieco od samego lotniska. Taki parking zapewnia kompleksową ochronę pojazdu, dlatego też w czasie wyjazdu nie muszą oczywiście się o niego martwić. Nad bezpieczeństwem auta czuwać będą stróże, a dodatkową asekurację stanowi system monitoringu. Korzystanie z oferty parkingu ułatwia opcja rezerwacji telefonicznej, dzięki której nie trzeba martwić się, że po przyjeździe na parking nie znajdziemy miejsca odstawić samochodu. Cały teren parkingu jest oprócz tego utwardzony, co jest niezwykle przydatne podczas silnych opadów śniegu lub deszczu.

Parking w Krakowie – gwarancja asysty zespołu

Decydując się na skorzystanie z usług świadczonych przez parking monitorowany przy lotnisku możemy spodziewać się też wielu ułatwień, dzięki którym wyjazd przebiegnie bez problemów. Najważniejszym z nich jest niewątpliwie opcja skorzystania z transferu z parkingu do portu lotniczego, którego cena wliczona jest w koszt usługi parkowania. Ponadto klienci mogą uzyskać asystę zespołu parkingu w wielu przypadkach, jak np. rozładowanie akumulatora lub spadek ciśnienia w oponach.

Adres firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]