Opieka nad grobem

Zamów sprzątanie grobów Kraków na www.pong-malopolska.pl.

Oblicze nagrobków naszych bliskich jest świadectwem naszej pamięci. Często niestety nie znajdujemy chwili, by się nimi zająć – także, jeśli nagrobki zlokalizowane są w tej samej miejscowości, gdzie żyjemy. Szczególne problemy zaczynają się natomiast, kiedy naszych najbliższych pożegnaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w podobnych sytuacjach na opiekę nad grobami z pewnością nie znajdziemy czasu. Nie oznacza to na szczęście, że pomniki muszą zostać zaniedbane – doskonałym wyjściem okaże się wtedy świadczona przez firmy opieka nad grobami. Co nam daje taka pomoc?

Opieka nad grobami coraz popularniejsza

Na podobną pomoc decydują się nie tylko osoby, którym brak czasu – wśród klientów działających w tym sektorze firm łatwo spotkać także osoby w podeszłym wieku, które na sprzątanie grobów swoich bliskich po prostu nie mogą sobie pozwolić. Przedsiębiorstwa, których domeną jest opieka na grobami nierzadko oferują także pochodne usługi, czyli zakładanie siedzeń oraz doradztwo przy dopełnieniu przedłużenia opłaty lub poprawienia liter.

Ile kosztuje opieka nad grobami?

Ceny, jakie należy zapłacić osobom czuwającym nad miejscami spoczynku naszych najbliższych są bardzo różne. Zależne są przede wszystkim od rodzaju pomocy – jeśli zlecamy jedynie jednorazowe sprzątanie, wydamy od 30 do 40 zł. Jeśli jednak chcielibyśmy, by firma czyściła nagrobek regularnie, powinniśmy liczyć się z kosztem nawet 400 zł co dwanaście miesięcy. Należy też zaznaczyć, iż stawki zależne są także od wielkości grobów, a najbardziej kosztowne będzie utrzymanie familijnych grobowców.

Adres firmy:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]