Łatwa personalizacja i integracja płatności – o sklepach WooCommerce

Poznaj dalsze szczegóły o tworzeniu sklepów internetowych.

Masz firmę i pragniesz poszerzyć jej działalność o sklep internetowy? Jeżeli dysponujesz już stroną firmową na WordPressie, jak również jeżeli nie masz w ogóle strony internetowej i startujesz od zera, sklep na wtyczce WooCommerce jest wyśmienitym rozwiązaniem.

Dlaczego opłaca się utworzyć sklep internetowy WooCommerce?

Z uwagi na to, jak dużą popularnością mogą pochwalić się strony tworzone w oparciu o WordPress, łatwo zrozumieć fakt, iż w konsekwencji opracowano wtyczkę dającą możliwość na postawienie sklepu e-commerce na tym CMS-ie. WooCommerce, bowiem tak nazywa się owa wtyczka, ma moc zalet. Analogicznie jak stronę na WordPress, sklep WooCommerce da się w mgnieniu oka spersonalizować z używając bezpłatne bądź płatne motywy, a jego obsługa jest nieskomplikowana. Sklep WooCommerce jest też przyjazny do optymalizacji pod kątem przeróżnych wyszukiwarek, co powoduje, iż jest większa szansa na pozyskanie pozycji w Top3 w wynikach organicznych, a w konsekwencji szybciej dotrzeć do szerszego kręgu nabywców. Na skutek użycia stosownych wtyczek zwiększa się również ergonomia sklepu. W prosty sposób można w nim uruchomić płatności on-line i zaoferować użytkownikom zlecenie przelewów za towary przykładowo przez PayU.pl albo Transferuj.pl. WooCommerce pozwala także na analizędanych sprzedaży (opracowanie różnego rodzaju statystyk) i podpięcie z systemami przedsiębiorstw kurierskich.

Wdrożenie sklepów WooCommerce powierz specjaliście

Tworzenie sklepów WooCommerce zalecamy zostawić ekspertom, którzy nie tylko dostosują dowolny szablon do osobistych preferencji klienta, ale także zadbają o jego ochronę przed atakami cyberprzestępców, wykorzystanie tylko wypróbowanych, potrzebnych wtyczek i poprawną semantykę kodu sklepu. W ramach sklepu WooCommerce profesjonaliści utworzą także blog, na którym szybko można informować klientów o nowościach oraz promocjach lub zamieszczać omówienia i poradniki dotyczące oferowanych produktów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]