Jakie usługi oferuje projektant wnętrz?

Zamów projektowanie i wykończenia wnętrz Kraków na joannaklusak.com/oferta/.

Sposób, w jaki prezentują się pomieszczenia, w których żyjemy, ma ogromne oddziaływanie na nasz nastrój. Należy więc zadbać o to, by pomieszczenia naszego mieszkania były funkcjonalne, a ich wygląd odpowiadał naszemu poczuciu estetyki i potrzebom. Aranżacja wnętrz nie wydaje się trudne, jednak najczęściej okazuje się, że aby wykonać ją idealnie, konieczne są konkretne umiejętności. Stawka jest duża – chodzi przecież o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym przeżyjemy kilka lub nawet kilkadziesiąt najbliższych lat. Najlepiej powierzyć to zadanie profesjonaliście – projektantowi wnętrz.

Architekt wnętrz – kompleksowe projektowanie

Zlecając aranżację wnętrz architektowi dostajemy pomoc profesjonalisty na wszystkich etapach projektowania – od zakupu nieruchomości, aż po wykończenie i ustawienie mebli. Opracowane przez niego projekty wnętrz będą w pełni funkcjonalne i ergonomiczne. To szczególnie ważne, bo optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni wymaga sporego doświadczenia, które można nabyć wyłącznie podczas studiów i wieloletniego wykonywania zawodu. W ramach indywidualnego zlecenia opracowywane są zazwyczaj trzy projekty wnętrz – budowlany, koncepcyjny i wykonawczy.

Nie tylko projektowanie wnętrz – pozostałe usługi

Działanie architekta wnętrz często nie kończy się wyłącznie na opracowaniu projektów. By jego sugestie zostały zrealizowane, na ogół nieodzowny jest również nadzór autorski, przejawiający się w samodzielnym nabyciu produktów (ewentualnie ich wytypowaniu w sklepach) oraz nadzorze nad pracownikami wykańczającymi mieszkanie. Poza przygotowaniem projektów wnętrz, architekt oferuje też pomoc przy wyborze nieruchomości, w kompetentny sposób analizując warunki lokalowe i potencjał inwestycyjny danego domu lub mieszkania.

Adres firmy:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]