Gdzie zorganizować przyjęcie okolicznościowe – wybieramy salę

Zleć organizację przyjęć na palacradziwillow.pl.

Kiedy ktoś mówi o organizacji wielkiej uroczystości rodzinnej, na ogół naszym pierwszym skojarzeniem jest ceremonia ślubna wraz z zabawą weselną. Niemniej jednak huczne przyjęcia okolicznościowe, na które czasem zjeżdża się grono bliskich z bliskiej i dalekiej rodziny, to też komunie, „18-tki” oraz chrzty. Gdy lista zaproszonych gości jest długa, zazwyczaj nie będziemy w stanie zaplanować przyjęcia oraz przygotować przekąsek dla uczestników we własnym domu. W takim przypadku musimy zamówić pasującą do okazji salę.

Organizacja przyjęć okolicznościowych – na co zwrócić uwagę?

Poszczególne typy uroczystości wiążą się z odmiennymi potrzebami uczestników. W razie imprezy o typowo rozrywkowym charakterze, jak m.in. osiemnastka bądź imieniny, , na której bawić się będą przede wszystkim dorośli, zaproszonym powinno się udostępnić nie tylko miejsce, gdzie spożyją spokojnie posiłek, ale i pomieszczenie na tańce. Natomiast imprezy, w których znaczną część uczestników mogą najmłodsi, m.in. ceremonie chrztu lub komunie, poleca się urządzić w lokalu, który prócz wynajęcia sali w środku budynku oferuje dodatkowo przestrzeń w ogrodzie. Dzięki daniu najmłodszym możliwości zabawy w plenerze będziemy mieć gwarancję, iż nie znudzą się tak szybko sytuacją i nie będą domagać się wcześniejszego powrotu do domu. Potrawy oferowane zaproszonym również wypada dostosować do charakteru imprezy okolicznościowej. Planując takie wydarzenie opłaca się więc sięgnąć po usługi firmy trudniącej się cateringiem, która zatroszczy się o wyśmienite menu, ciepłe i zimne napoje oraz bufet z zakąskami.

Pałac Radziwiłłów w Balicach – przyjęcia okolicznościowe nawet dla 300 osób!

Znalezienie sali na urządzenie zabawy okolicznościowej w Małopolsce, szczególnie w większych miejscowościach, nie jest wielką trudne, jednakże niewiele ofert może konkurować z zabytkowym Pałacem Radziwiłłów, zlokalizowanym w Balicach nieopodal Krakowa. Od dekad w nieomal dworskiej atmosferze odbywają się tu przyjęcia komunijne, chrzciny oraz – oczywiście – zabawy weselne, które wszyscy zaproszeni zapamiętają na lata. W Pałacu można wynająć jedną lub kilka sal, w których bez trudu można zmieścić nawet do stu trzydziestu osób. Natomiast jeżeli impreza zostanie zorganizowana w plenerze, to w ogrodach przed Pałacem może bawić się nawet ponad trzystu gości. Co istotne, firma cateringowa obsługująca Pałac Radziwiłłów oferuje wszechstronną obsługę przyjęcia okolicznościowego, od przygotowania posiłków, poprzez ułożenie oraz dekorację stolików, aż po doświadczoną załogę kelnerów i szefów kuchni.

Adres firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]