Finger food catering – przekąski idealne na imprezy

Na https://bit.ly/3jnAIKR sprawdzisz, komu zlecić catering przekąski.

Organizacja nawet ogromnej imprezy nie jest kłopotem, gdy posiadamy pod dostatkiem czasu na zakupy potrzebnych produktów i napojów, jak również następnie własnoręczne preparacja z nich smakowitych przekąsek dla zaproszonych gości uroczystości. Wprawdzie nie każdy ma taką możliwość, ale nie znaczy to od razu, iż trzeba porzucić pomysł świętowania ważnego wydarzenia. W takim przypadku można zamówić usługę cateringu kanapkowego.

Finger food catering – wygodne porcje na “jeden kęs”

Catering kanapkowy, określany także jako finger food catering, to oferta adresowana przede wszystkim do klientów biznesowych, jakkolwiek korzystają z niej coraz częściej także rozmaite instytucje i osoby prywatne organizujące ekskluzywne bankiety. Polega ona na dostarczenie na uroczystość potraw z gatunku finger food, to znaczy niedużych przekąsek, które można zjeść bez zasiadania przy stoliku i bez użycia sztućców. Idealny finger food nie wymaga też zastosowania talerzyka – to dosłownie porcja na “jeden kęs”. Finger food to głównie koreczki, tartoletki owocowe i warzywne czy też kanapki. Ta wersja cateringu rewelacyjnie sprawdza się na spotkaniach, gdzie organizatorom zależy na bliskim kontakcie wszystkich zaproszonych gości. Pozwala on na uczestniczenie w długich pogawędkach, przy czym nie sprowadza interakcji wyłącznie do gości usadzonych przy konkretnym stole.

Catering kanapkowy – idealna opcja dla bankietów organizowanych w małych salach

Zarówno klienci biznesowi, jak i indywidualni docenią atuty, jakie niesie zamówienie przyszykowania cateringu kanapkowego firmie zewnętrznej. Po pierwsze, dzięki niemu pozbywamy się trudności z ułożeniem stolików i stresu z planowaniem usadzenia uczestników wydarzenia. Gorące i schłodzone napoje oraz dania ułożone są na wspólnym stole, do którego każdy podchodzi, kiedy poczuje taką potrzebę. Jest to niezwykle praktyczne zwłaszcza w niedużych pomieszczeniach, w których użycie odpowiedniej liczby stolików byłoby kłopotliwe. Catering opierający się na przekąskach mimowolnie powoduje też, iż impreza ma mniej poważną, bardziej wyluzowaną atmosferę. Warto uwydatnić, iż menu z małych przekąsek jest na ogół tańsze niż wyszukane kolacje, a dodatkowo zapewnia większą swobodę dobrania ich do gustów żywieniowych gości bankietu. Co istotne, catering finger food nie potrzebuje dostępu do pomieszczeń kuchennych, a to częstokroć stanowiło poważną przeszkodę przy organizacji spotkań w siedzibach firm.

Adres firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]