Ciepłe i zimne dania, które zachwycą gości – zamów catering weselny

Zamów organizację przyjęć weselnych w Krakowie na https://tinyurl.com/yhbobjrf.

Imprezy okolicznościowe, będące zazwyczaj ważnym wydarzeniem dla całej rodziny, takie jak wesela, chrzciny czy komunie, od lat przestały być organizowane w mieszkaniach wyłącznie dla bliskiego kręgu krewnych i przyjaciół. Obecnie są to przyjęcia, na które zaprasza się często nawet i sto osób. Ewidentne jest zatem to, że jedna osoba nie jest w stanie na własną rękę zaplanować jadłospisu, a później przyrządzać oraz dostarczyć posiłki uczestnikom przyjęcia, zwłaszcza, gdy świętowanie może trwać kilka godzin i zorganizowane jest w wynajętej sali. Stąd też wzięło się duże zapotrzebowanie na kompleksowe usługi cateringu weselnego.

Catering na wesele – smaczne dania, które oczaruje gości

Organizacja imprezy weselnej to intensywny stres, spowodowany licznymi godzinami przeznaczonymi na wysyłanie zaproszeń, dobór wystroju sali, sporządzanie listy gości czy poszukiwanie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To również konieczność dostarczenia odpowiedniej ilości trunków i przekąsek serwowanych w czasie przyjęcia, a co najważniejsze – przygotowanie ciepłych dań, które oczarują gości i zbiorą ich przy wspólnym stole. Obiad na imprezie weselnej musi mieć doskonałą oprawę. Goście bowiem liczą na to, że stoliki będą wspaniale ozdobione i prawidłowo nakryte, potrawy będą wyborne i widowiskowo ułożone na talerzach, a także że kelnerzy w profesjonalny sposób będzie serwować biesiadnikom kolejne posiłki. Najwyższy stopień organizacji zapewnią wyłącznie firmy cateringowe, które zatrudniają doświadczonych managerów, kucharzy oraz kelnerów, obytych w obsłudze przyjęć zarówno pod gołym niebem, jak i tych urządzanych w salach.

Catering weselny – z podstawową ofertą zapoznasz się na stronie firmy

Każdy typ imprezy okolicznościowej rządzi się własnymi regułami, tak w przedmiocie atrakcji dla uczestników, jak i oczekiwanych posiłków. Firmy cateringowe przeważnie posiadają ułożony uprzednio spis oferowanych dań głównych, trunków oraz deserów pasujących do konwencji wesel. Podstawową ofertę można poznać na stronie firmy bądź otrzymać tę informację kontaktując się z jej pracownikiem. Klient może więc samemu skompilować menu z proponowanych potraw. Wypada jednak zaznaczyć, że firmy cateringowe są też otwarte na nowe propozycje i częstokroć na życzenie kontrahenta zgadzają się przygotować niecodzienne kompozycje dań.

Adres firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]