Catering okolicznościowy – obsługa małych i dużych imprez rodzinnych

Zleć catering okolicznościowy na lastrada.pl/catering-okolicznosciowy/.

Wkrótce nadejdzie ważne dla ciebie wydarzenie i pragniesz celebrować je wraz z rodziną i znajomymi. Na nieszczęście jest to spora grupa osób, które trzeba nie tylko mieć gdzie pomieścić, ale także poczęstować je dobrymi posiłkami i napojami. Możesz próbować przyszykować je samodzielnie, lecz przy dużej liczbie gości ciężko jest tego dokonać w pojedynkę. Poza tym to twoja uroczystość i pragniesz się nią cieszyć, a nie udawać kelnera bądź siedzieć w kuchni. Z tego powodu przygotowanie poczęstunku na rodzinne imprezy zalecamy powierzyć firmie zajmującej się cateringiem okolicznościowym.

Catering okolicznościowy – przyrządzanie posiłków zostaw profesjonalistom!

Kiedy mówi się o usłudze cateringu gros osób myśli natychmiast o cateringu na wesele bądź imprezach biznesowych. Jeszcze do niedawna punktem honoru pani domu było samodzielne zaaranżowanie ważnych spotkań rodzinnych i dopiero przy naprawdę znacznej liczbie zaproszonych rozważała ona opcję zamówienia zewnętrznego wsparcia w tym aspekcie. Działo się również tak dlatego, że przez długie lata usługa cateringu nie oferowała obsługi niewielkich rodzinnych spotkań, a niekiedy nawet tych większych, jeżeli nie wiązało się to z wynajęciem lokalu. Obecnie catering okolicznościowy dostępny jest dla każdego – więc czy skorzystamy z możliwości wynajęcia sali czy postanowimy zorganizować event w swoim ogrodzie bądź domu, firma cateringowa jest w stanie dowieźć nam w to miejsce zamówione posiłki.

Catering okolicznościowy – pomoc w dekoracji i rozstawieniu stołów

Catering okolicznościowy jest literalnie usługą zamawianą na dowolne rodzinne święto (ale nie tylko!). Wprawni kucharze bez problemu opracują jadłospis współbrzmiące z charakterem wydarzenia, niezależnie od tego czy potrzebny ci catering na chrzciny, na komunię bądź na imieniny. Usługa cateringu okolicznościowego obejmuje dodatkowo obsługę komersów, półmetków i studniówek. Szukając firmy świadczącej taką usługę radzimy zdecydować się na taką, która potrafi zaadaptować menu do wizji i budżetu osoby zamawiającej, jak również wszechstronnie obsłużyć event, m.in. udostępniając wykwalifikowanych kelnerów czy oferując pomoc w przystrojeniu i ułożeniu stolików.

Adres firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]