Budowa wymarzonego domu – powierz to biuru projektowemu

Na joannaklusak.com znajdziesz więcej szczegółów o Kraków architekt.

Biuro projektów oferuje obszerne spektrum usług – pomaga realizować marzenia osób, które pragną osiedlić się w wygodnym i praktycznym domku jednorodzinnym, ale też adresuje ofertę do przedsiębiorstw czy instytucji. Architekt może wykonać całościowy projekt budynku, a potem aktywnie pilnować rozwój prac, zaprojektować bieg instalacji wewnątrz posiadłości, zaplanować odnowę domu albo wystąpić z propozycją aranżacji już istniejących domów.

W czym wesprze Cię rzetelna pracownia architektoniczna?

Szukasz ciekawych, nieszablonowych projektów budowlanych? Pragniesz, by Twój dom odróżniał się spośród pozostałych domków w okolicy? A może potrzebujesz przemyślanego konceptu, który sprawi, iż Twój dom będzie przytulny, a w tym samym czasie ergonomiczny? Zapraszamy do naszej pracowni architektonicznej! Pośród projektów budowlanych oferujemy zarówno te zgodne z najnowszymi trendami architektonicznymi, jak i plany inspirowane ponadczasową stylistyką.

Biuro projektów – co pomogliśmy wybudować

W portfolio mamy zarówno projekty aranżacji pomieszczeń mieszkalnych, domków jednorodzinnych, jak i budynków użyteczności publicznej oraz wnętrz komercyjnych. Wykonane realizacje to między innymi kawiarnie, żłobki, obiekty rekreacyjne czy apartamenty na wynajem. Układ przestrzeni i charakter projektu dostosowywany jest do specyfiki konkretnego budynku oraz osobistych potrzeb klienta. Nasze biuro projektów może także rozplanować pojemne i praktyczne garderoby, które pozwolą na optymalne wykorzystanie przestrzeni w domu czy mieszkaniu.

Adres firmy:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]