Aktualizacja WordPress – dlaczego jest ważna dla bezpieczeństwa strony

Szukasz korzystnej oferty opieki WordPress? Dobrze trafiłeś! Wejdź na https://wpmagus.pl/uslugi/opieka-techniczna/.

WordPress, stworzony przede wszystkim jako platforma blogowa, w ciągu kilkunastu lat stał się jednym z powszechnie używanych systemów zarządzania treścią. Ze względu na to, iż bez trudu można opanować zasady posługiwania się nim, a zarazem jest całkiem szybki, używa się go współcześnie do projektowania złożonych stron firmowych oraz sklepów internetowych. Niemniej jednak ten system zarządzania treścią może być źródłem problematycznych niespodzianek, dlatego ważną i potrzebną usługą staje się opieka techniczna nad stroną na WordPressie.

Opieka techniczna WordPress – nie lekceważ okresowego wdrażania nowych edycji CMS

Utrzymywanie strony na najświeższej edycji oprogramowania jest bez wątpienia nadrzędnym warunkiem jej bezpieczeństwa. W wielu przypadkach jednakże przedsiębiorstwa po postawieniu strony lekceważą okresową instalację nowych wersji CMS-a czy aktualizacji używanych dodatków, przez co narażają stronę na ataki hakerskie lub infekcję przez malware. W dodatku, mimo że WordPress jest niesłychanie nieskomplikowanym CMS-em, jego aktualizowanie może skutkować incydentalnymi trudnościami z należytym funkcjonowaniem sklepu lub strony. W związku z tym wymagane jest, aby działanie to przeprowadzał zawsze ktoś obeznany z WordPressem, a jeśli nie mamy w firmie oddziału informatycznego, należy zlecić opiekę nad stroną internetową zewnętrznemu znawcy.

Utrzymanie WordPressa – oferta dla przedsiębiorstw i freelancerów

Oferta aktualizowania WordPressa to usługa adresowana głównie do klientów biznesowych, tak większych jak i małych podmiotów, którzy troszczą się o skuteczne i trwałe działanie ich strony firmowej, a także zabezpieczenie jej zasobów i baz danych. Oferta ta potrzebna jest też freelancerom oraz blogerom prowadzącym własne strony internetowe. W elementarnym pakiecie usługi znajduje się likwidowanie skutków ataków, wykonanie aktualizacji WordPressa i wsparcie w sporządzeniu kopii zapasowych. W wyższych pakietach oferowane są też rozmaitego rodzaju monitoringi (np. zmian wtyczek, zmian treści i logowań użytkowników).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]