18 urodziny – zorganizować imprezę w domu czy w wynajętym lokalu?

Na https://palacradziwillow.pl/oferta/przyjecia-okolicznosciowe/urodziny-i-rocznice/ odnajdziesz pełną ofertę lokalu na 18 urodziny w Krakowie.

Przeważnie w przypadku niektórych rocznic, urodzin bądź imienin nie planujemy żadnych przyjęć z rodziną oraz znajomymi, traktując ten dzień jak każdy pozostały. Jednak zdarzają się takie ważne życiowe momenty, których stosowne uczczenie jest praktycznie obligatoryjne, a pierwszym z nich jest bezspornie osiągnięcie pełnoletności, innymi słowy – “osiemnastka”.

Wybierasz salę na 18 urodziny – wybierz taką z pojemną salą taneczną

Wraz z nadejściem osiemnastych urodzin zachodzi wiele zmian w życiu młodego człowieka. Może on jako osoba dorosła oddawać głos w wyborach, pić i nabywać alkohol, zaczyna płacić podatki czy pełnić funkcje w organach państwowych i publicznych. Jakkolwiek zbliżając się do 18 lat z rzadka myśli się o tak oficjalnych zagadnieniach – dla młodzieży na pierwszym miejscu jest możliwość wyprawienia ogromnej imprezy ze znajomymi. Opcją bywa zawsze kolejna „domówka”, lecz czy taka zabawa będzie się wiele odróżniać od innych? Oczywiście, że nie będzie. Dlatego lepszym wyjściem jest zarezerwowanie lokalu na 18 urodziny. Nierzadko grupa znajomych decyduje się zorganizować razem przyjęcie urodzinowe, co wymaga znalezienia odpowiednio przestronnej sali, ale równocześnie umożliwia zmniejszyć jednostkowe koszty. Poszukując miejsca na imprezę urodzinową skup się na lokalach oferujących sporą przestrzeń taneczną (ciężko bowiem jest wyobrazić sobie zabawę bez tańca), jak również na salach, które kooperują z profesjonalnym dostawcą cateringu, który zapewni wyśmienite menu imprezowe. Chciałbyś urządzić przyjęcie na świeżym powietrzu? Znajdź salę urodzinową z możliwością skorzystania z ogrodu – latem można postawić w nim przestronny namiot i wyprawić zabawę z grillem.

O co jeszcze powinieneś zadbać, kiedy organizujesz osiemnastkę?

Nie ukrywajmy osiemnastka to przyjęcie, na którym młodzi ludzie nie wzbraniają się od napojów wyskokowych. Radzimy z tego powodu obowiązkowo zatroszczyć się o to, aby osoby poniżej 18 roku życia, a przecież może ich nie brakować wśród zaproszonych gości, nie miały możliwości skorzystania z drinków z alkoholem.

Odpowiednia dekoracja sali również jest bardzo ważna, aby uczestnicy do głębi zanurzyli się w atmosferze imprezy. Polecamy zatem zdecydować się na salę na urodziny, która zadba o ozdobienie ścian zgodnie z podanych wskazówek, a także optymalnie rozstawi stoliki z napojami oraz przekąskami.

Jeśli już wspominamy o posiłkach, na “osiemnastce” rewelacyjnie sprawdzi się menu finger food, składające się z niedużych przekąskach “jeden kęs”, które łatwo zjeść bez konieczności siadania przy stole. Dobra firma cateringowa dopasuje przekąski nie tylko do charakteru przyjęcia, ale także do preferencji oraz zasobności portfela klienta.

Adres firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]