Flobo – automatyczna obsługa należności

Biznesmeni stale poszukują narzędzi, które pomogą im w prosty sposób obniżyć wydatki na działalność, a jednocześnie zredukować czas przeznaczany na wykonywanie części procesów biurowych. Polska aplikacja Flobo, będąca jedną z niewielu na naszym rynku aplikacji typu Finance Automation, umożliwia nie tylko zautomatyzowanie procesów księgowania przelewów, ale też obsługuje windykację niezapłaconych należności.

Automatyczne księgowanie faktur poprzez integrację z serwisem mass collect banku

Automatyczna obsługa należności w aplikacji Flobo możliwa jest na skutek połączenia tego narzędzia z rachunkiem bankowym oraz oprogramowaniem finansowo-księgowym przedsiębiorstwa. Flobo czerpie informacje o wystawionych fakturach, a następnie monitoruje czy pojawiły się przelewy od klientów. Połączenie z serwisem mass collect banku, w którym firma posiada rachunek, umożliwia aplikacji rozróżnienie konkretnych płatników, ponieważ każdy z nich posiada przydzielony niepowtarzalny numer rachunku bankowego, na który wpłaca opłaty. Automatyczne księgowanie faktur uwalnia przedsiębiorcę z mozolnego obowiązku ręcznego księgowania przelewów, co pozwala mu skupić się na realizowaniu innych kluczowych dla powodzenia firmy działań. Aplikacja Flobo do automatycznej księgowości spełni potrzeby nie tylko ogromnych podmiotów, ale również i tych małych, które każdego miesiąca wystawiają mniej więcej 100 faktur. Flobo dysponuje jeszcze jedną praktyczną funkcją, wyjątkowo wartościową dla tych przedsiębiorców, którzy nieustannie borykają się z unikającymi opłat kontrahentami – to opcja automatycznej windykacji.

W jakich przypadkach sprawdzi się Flobo – aplikacja do automatycznego księgowania faktur

Zastanawiasz się czy aplikacja Flobo to korzystne rozwiązanie dla firmy, którą prowadzisz? Flobo dostarcza kilka modeli automatyzacji procesów obsługi należności, z których będziesz mógł wybrać tę, która perfekcyjnie spełni Twoje oczekiwania. Ten robot bez trudu księguje należności z tytułu abonamentów, dlatego świetnie zda egzamin w szkołach językowych albo prywatnych, innymi słowy wszędzie tam, gdzie wpłaca się czesne. Flobo przyda się też hotelom, hostelom, a nawet biurom turystycznym – aplikacja zaksięguje wpłaty od klientów, zarówno te jednokrotne, jak i dokonywane w uzgodnionych transzach. A co z firmami oferującymi różnorodne usługi? Gdy pomiot za wykonanie usługi pobiera opłaty z góry, Flobo będzie kontrolować przelewy do zleceniodawców i przekazywać do realizacji wyłącznie opłacone zamówienia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]