Producent okien drewnianych – przewodnik po stolarce

Wszystko o producencie okien drewnianych Małopolska odszukasz pod tym adresem.

Klasyczne okna drewniane są bardzo szykowne i odporne na uszkodzenia. Sprawdzają się w przypadku każdego obiektu – od starych domów po współczesne gmachy. Z jakich materiałów producent okien drewnianych wykonuje swoje produkty i dlaczego są one chętnie kupowane w naszym kraju?

Producent okien drewnianych – ekologiczne tworzywa

Obecnie okna drewniane są tworzone z wykorzystaniem najnowszych metod, dzięki czemu zapewniają bardzo wysoką izolację cieplną. Producenci okien drewnianych dodatkowo je impregnują, a pielęgnowanie jest banalnie proste. Okna drewniane wyglądają niezwykle estetycznie, mają zaokrąglone profile, klasyczne okucia. Mogą być wykonane zarówno z drewna polskiego – na przykład modrzewia, jak i rodzajów egzotycznych (meranti). Ekologiczne gatunki w połączeniu z nowoczesnymi technologiami powodują, że okna drewniane są tak często nabywane w naszym kraju.

Producent okien drewnianych – polskie i egzotyczne gatunki

Producent okien drewnianych przeważnie gwarantuje system szyb zespolonych, zapewnia dźwiękochłonność oraz funkcjonalność. Naturalne drewno posłuży przez pokolenia, ponieważ można samodzielnie je konserwować. Oczywiście producent okien drewnianych zapewnia także estetyczne balustrady, idealne do zabytkowych budynków lub współczesnych zabudowań. Drewno sprawdza się przy rekonstrukcji wnętrz – to materiał organiczny i absolutnie ekologiczny. Budując dom warto zatem postawić na szlachetne, solidne i piękne elementy drewniane.

Adres firmy:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]