Budowa domów drewnianych – doświadczeni specjaliści to podstawa

Na http://domygoralskie.com sprawdzisz, kto ma w swojej ofercie budowę domów drewnianych.

Wiele osób marzy o posiadaniu swojego domu. Wielu z nich udaje się urzeczywistnić to pragnienie. Jeszcze kilkadziesiąt lat temu w polskim krajobrazie najczęściej dostrzec można było domy mające kształt popularnego pudełka. Nie zachwycały one ani urodą, ani funkcjonalnością. Charakteryzowały się też znacznymi stratami energii. Aktualnie wygląda to całkiem inaczej. Bardzo chętnie stawiamy na domy wykonane z drewna stanowiące połączenie tradycyjnego stylu podhalańskiego z innowacyjnymi rozwiązaniami.

Budowa domów drewnianych – jak świetnie połączyć nowoczesność oraz tradycję?

Domy wznoszone z drewna to dzisiaj świetny przykład na to, jak efektywnie można łączyć tradycyjny styl podhalański z innowacyjnymi rozwiązaniami, które gwarantują nam wygodę. Styl góralski – bo tak często określa się również styl podhalański – to kwintesencja dobrego gustu. Małe okna, charakterystyczny dach , który pokryto gontem, balkon bądź weranda – to typowe cechy domu, który wzniesiono właśnie w stylu góralskim. Aby jednak tego rodzaju dom był nowoczesny, architekci sięgają po liczne przeszklenia, chętnie stosują także inne nowatorskie materiały. Tego rodzaju dom może być również energooszczędny. Aby tak właśnie było architekci dbają o dość zwartą bryłę domu, polecają dobór odpowiednich okien i solidne ocieplenie. Domy z drewna wybudowane w stylu góralskim połączonym ze stylem nowoczesnym napotyka się najczęściej w w jednej części naszego kraju. Jest to rzecz jasna Małopolska, na terenie której leży piękne Podhale.

Budowa domów drewnianych –zleć projekt fachowcom

Wykonanie wysokiej jakości projektu domu drewnianego, który będzie połączeniem stylu podhalańskiego ze stylem nowoczesnym naprawdę nie należy do prostych. Z tego powodu najlepiej jest zlecić to zadanie fachowcom. Tak samo jest już podczas budowy domu. Tylko wtedy będzie można mieć pewność, że dom będzie wyglądał świetnie, a równocześnie będzie trwały i wygodny w użytkowaniu.

Adres firmy:
"Piczura-Dom" S.C. Leopold Piczura i Stanisław Piczura
34-407 Ratułów nr 392

Mob.: +48 601 965 606, +48 880 861 800, +48 509 372 308
E-mail: [email protected]