Bartłomiej Sitarski – architekt

Jeśli szukasz fachowego wsparcia architekta Kraków, skieruj się na barteksitarski.pl.

Od wyborów czekających na nas na początkowym etapie wznoszenia lokum zależy to, czy odpowie na wszystkie oczekiwania. Z tego powodu powinniśmy dobrze przemyśleć wszystkie sprawy i, kiedy nie mamy wystarczających umiejętności, każdy wybór uzgodnić z fachowcem. Architekt podpowie nam, jak rozlokować każde z pomieszczeń i ułatwi dostosowanie domu do naszych oczekiwań. Z jakich powodów powinniśmy zdecydować się na porady dobrego architekta?

Z architektem szybciej wybierzesz technologie

Przyszli posiadacze własnego lokum mogą mieć problemy z wyborem technologii, w jakich obiekt zostanie będzie zbudowany. A ta decyzja okazuje się naprawdę ważna, bowiem mają one ogromne znaczenie dla wygodę domu. Dlatego powinniśmy jak najszybciej uzgodnić to z architektem, by zyskać pewność, że w najbliższych latach będzie nam się dobrze żyło.

Architekt zaprojektuje Twój dom

Dom w tradycyjnym stylu czy może jakaś z nowocześniejszych propozycji? Parterowy lub piętrowy? Takich wątpliwości budujący dom mają całe mnóstwo, a w rozwiązaniu podobnych kwestii doradzi właśnie architekt. Jest w stanie polecić któryś z opracowanych wcześniej projektów lub stworzyć go słuchając naszych sugestii.

Spotkaj się z architektem i uzgodnij szczegóły

Przed spotkaniem z architektem, dokładnie przemyślmy swoje potrzeby. Powinniśmy też na tym etapie wiedzieć, jakim budżetem dysponujemy – architekt będzie potrafił polecić nam odpowiednie rozwiązanie – i skompletować najważniejsze papiery działki.

Adres firmy:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]