Chcesz brać udział w górskich wyprawach? Musisz być dobrze przygotowany!

Korzystna oferta wypraw górskich dla początkujących.

Kochasz sporty ekstremalne oraz kop adrenaliny? Jeśli jesteś aktywnym turystą doceniającym rzetelnie opracowane i bezpieczne wycieczki kierowane przez doświadczonych przewodników, zgłoś się na wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – 3 poziomy trudności

Przygotowujemy trekkingi, których celem są pasma górskie prawie każdego kontynentu. Propozycja adresowana jest do sympatyków górskiej turystyki, zarówno firm, jak i osób prywatnych, które cenią czynny wypoczynek i dysponują umiarkowanym doświadczeniem w tego rodzaju wyprawach. By uczestniczyć w wyprawie nieodzowny jest dobry stan zdrowia, jak również mocna kondycja fizyczna. Przygotowywane przez Exploruj.pl wyprawy w góry można podzielić na 3 warianty o odmiennym stopniu trudności – wyprawy bardzo wymagające, wymagające oraz na poziomie umiarkowanym. Wariant umiarkowany to wyprawa dla turystów wyróżniających się sprawnością fizyczną, które uczestniczyły już w ekspedycjach na szczyty gór powyżej 4000 m nad poziomem morza. Wysokim poziomem trudności cechują się szlaki bardzo wymagające, w których uczestniczą osoby o dużej wytrzymałości i ogromnych umiejętnościach.

Dlaczego powinieneś wybrać wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry zapewniają niezapomniane doznania. Umożliwiają przy tym spełnienie pragnień i poznanie swoich reakcji w niecodziennych sytuacjach. Exploruj.pl korzysta z zawodowych przewodników i liderów znających dogłębnie charakter górskiego terenu, ale też chętnie dzielących się posiadanym doświadczeniem z partycypantami wyprawy. Są oni również w stanie zminimalizować potencjalne zagrożenie w ekstremalnych wypadkach. W ofercie Exploruj.pl znajdziesz wyprawy m.in. na pasmo Pirin, w Himalaje oraz Andy.

Adres firmy:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]