Wzmacniacz szerokopasmowy potęguje siłę sygnału

Chcesz kupić wzmacniacz szerokopasmowy? Powinieneś odwiedzić tę stronę.

Wzmacniacz szerokopasmowy to nowoczesne urządzenie używane przez operatorów kablówek. Zostało ono wyprodukowane w celu zwiększenia i wyrównywania mocy sygnałów kierowanych do indywidualnych telewizorów. W którym miejscu umieszcza się wzmacniasz szerokopasmowy i co go wyróżnia?

Wzmacniacz szerokopasmowy – znakomity sygnał

Wzmacniacze odbiorników telewizyjnych działają zazwyczaj w paśmie 50 Hz – 6 MHz. Znakomicie niwelują rozmaite nieprawidłowości emitowane np. przez usługi internetowe i pozwalają na odbieranie treści multimedialnych. Zazwyczaj zlokalizowane są w blokach, aby wzmacniać sygnał bezpośrednio. Zasilanie modułów odbywa się lokalnie lub zdalnie, co sprawia, że wzmacniacz szerokopasmowy może być zlokalizowany bez żadnych ograniczeń. Transmitowany sygnał jest bardzo dobrej jakości, a obsługa wzmacniacza przystępna. Sprzęty te wyróżniają się optymalnym poziomem wyjściowym – oscylującym od 123dBuV. Właściwości mogą być różne, uzależnione jest to bowiem od stosowanego sprzętu.

Wzmacniacz szerokopasmowy – moduły WHX-823 i moduły WHX-923

Konfiguracja wzmacniacza szerokopasmowego jest nieskomplikowana. Odbywa się to przy pomocy elementów regulowanych lub modułów WHX-923. Sprzęty posiadają również wbudowaną ochronę przed wzrostem napięcia, dzięki czemu są niezwykle praktyczne. Zaawansowane technicznie modele wyposażono w specjalistyczny filtr zakłóceń. Niski koszt inwestycji sprawia, że te urządzenia są szeroko rozpowszechnione i dostarczają widzom świetną moc sygnału w domowych telewizorach. Niezaprzeczalną zaletą jest również energooszczędność na poziomie ok. <8W.

Adres firmy:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]