Precyzyjne serwonapędy i silniki prądu stałego – poznaj ich dystrybutora

Zapoznaj się z ofertą dystrybutora silników elektrycznych na https://ultrarobotics.pl.

Automatyzacja procedur magazynowych i logistycznych oraz szerokie zastosowanie robotyki w różnych gałęziach przemysłu, zmusza do poszukiwania najlepszych rozwiązań z zakresu układów napędowych i sterowania. Polska firma Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie proponując m.in. dokładne serwonapędy i sterowniki serwo od renomowanych światowych producentów.

Ultra Robotics – dystrybutor silników elektrycznych prądu stałego

Działająca od ponad 15 lat na rodzimym rynku firma Ultra Robotics jest dostawcą przekładni planetarnych i falowych, silników DC oraz motoreduktorów (DC, BLDC i AC) produkowanych z najwyższej klasy surowców przez uznanych globalnych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znajdują się produkty niemieckiej marki Harmonic Drive, wytwarzającej dokładne niewielkie serwonapędy szczycące się wysoką niezawodnością i żywotnością. Produkowane przez Harmonic Drive przekładnie oraz napędy znajdują zastosowanie m.in. w produkcji układów służących do automatyzacji intralogistyki, robotów przemysłowych czy frezarek, a ze względu na możliwość ich użycia w niekorzystnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je nawet w kosmonautyce, kriogenice i lotnictwie.

Ultra Robotics jest również dystrybutorem produktów firmy ELMO Motion Control z Izraela, słynącej z najmniejszych sterowników serwo na świecie (napędy Platinum Twitter), które cechują się wysoką przepustowością, szeroką obsługą informacji zwrotnych oraz wysoką mocą obliczeniową z znacznymi zasobami pamięci, a ich wydajność oscyluje na pułapie 99% także przy najmniejszych wymiarach. Natomiast jej napędy serwo z linii GOLD znakomicie sprawdzają się w skrajnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy gwałtownej zmianie temperatury, której różnica może wahać się od -40 do +70 °C, wystawieniu na intensywne drgania i wstrząsy mechaniczne, jak również przy wysokiej wilgotności (nawet do 95%).

Polska firma Ultra Robotics ma w ofercie również rozwiązania od Bodine Electric Company, Eisele Antriebstechnik GmbH, Positec i Sesame Motor Corp.

Adres firmy:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]