Rysowanie to Twoje hobby? Rozważ kurs digital painting!

Digital painting. Więcej na domin-krakow.pl/kurs-digital-painting-photoshop/.

Digital painting, czyli malarstwo cyfrowe, to technika która obecnie zdobywa coraz większą popularność i jest wszechstronnie używana między innymi w filmie, grach komputerowych i reklamie. Pragniesz rozwinąć się hobbystycznie albo zawodowo? Sprawdź ofertę kursu digital painting i zdobądź nowe umiejętnościpomogą Ci obrabiać zdjęcia w Photoshopie, a także tworzyć bajkowe postaci i rozwijać koncept wymyślonych światów. Lekcje obejmują także kompleksową wiedzę dotyczącą modelowania 3D, która przyda się do tworzenia assetów w grach komputerowych.

Kurs digital painting – jaki ma program?

Kurs digital painting odbywa się w małych grupach, maksymalnie 8-osobowych, a każda lekcja rozpoczyna się od wykładu. Kurs podstawowy obejmuje 10 zajęć trwających po trzy godziny zegarowe. Lekcje odbywają się w cyklu tygodniowym, a w ich czasie uczniowie poznają działanie programów graficznych, podstawy malarstwa, anatomii i proporcji człowieka, uczą się, jak korzystać z masek i warstw, wykorzystywać światło, a także tworzą własne postaci. Nauka technik jak np. photobashing i matte painting pozwalają na osiągnięcie spektakularnych rezultatów. Doświadczeni instruktorzy z obszernym portfolio zrealizowanych prac w każdej chwili służą profesjonalną radą, wykonują korekty i wspierają w tworzeniu najpiękniejszych rysunków cyfrowych.

Do kogo kierowany jest kurs digital painting?

Kurs digital painting dostępny jest dla osób powyżej 15 roku życia. Jest przeznaczony zarówno dla hobbystów, pragnących rozwijać posiadane zdolności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak i dla kandydatów na artystyczne kierunki studiów (digital design, grafika) oraz osób myślących o zatrudnieniu w branżach związanych z grami komputerowymi, reklamą, animacją i filmem.

Adres firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]