Kurs rysunku architektonicznego – gdy marzysz o studiach na architekturze

Szukasz aktualnej oferty kursu rysunku architektonicznego? Znakomicie trafiłeś! Zajrzyj na domin-krakow.pl.

Architektura to od wielu lat jeden z najbardziej obleganych kierunków na krajowych uczelniach. Na jego dużą popularność ma wpływ mnóstwo czynników – w głównej mierze fakt, iż są to niesłychanie interesujące studia oraz perspektywa wysokich zarobków i angażującej pracy po ich zakończeniu. By dostać się na architekturę trzeba jednakże nie tylko wykazać się znajomością najważniejszych reguł rządzących tą dziedziną, ale również umiejętnością rysowania. Jeśli jej nie posiadamy, przed egzaminami warto odbyć kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – czego nas nauczy?

Osoby, które zapisują się na kurs rysunku architektonicznego otrzymają wszechstronne przygotowanie do egzaminów wstępnych. Oferta jest skierowana do osób posiadających przynajmniej podstawowe umiejętności rysowania. Długość zajęć cztery godziny zegarowe. W tym czasie nauczyciel przekazuje uczestnikom niezbędną wiedzę dotyczącą perspektywy i kompozycji, a także specjalistycznych zagadnień, takich jak wizualizacja terenów zielonych. W trakcie kursu przyszli studenci architektury pracują nad rysunkiem, a nauczyciel wspomaga ich w przygotowaniu pracy, która otrzyma pozytywną ocenę komisji na uczelni.

Kurs architektury – czy to tylko nauka rysunku?

Kurs rysunku architektonicznego to nie tylko nauka rysunku, ale też porady zawodowców, które pozwolą przyszykować się lepiej do egzaminów – m.in. na temat tego, jak sporządzić dobre portfolio na każdą z uczelni (na przykład te w Krakowie, Łodzi, Lublinie, Gdańsku lub za granicą). Chętni mogą podejść do próbnego egzaminu, w trakcie którego zobaczą, co czeka ich w najbliższej przyszłości. Szkoły rysunku oferują również swoim słuchaczom zajęcia z historii sztuki – ta wiedza okaże się niezbędna na egzaminie i podczas studiów.

Adres firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]