Do kogo kierowane są kursy modelowania 3D?

Na domin-krakow.pl/kurs-3d-blender/ odnajdziesz korzystną ofertę kursu Blender 3D.

Świat rysunku cały czas przechodzi zmiany i coraz częściej twórcy porzucają tradycyjne techniki na rzecz tworzenia swoich prac tylko cyfrowo. Dostępne aplikacje graficzne dają artystom nie tylko swobodę wykonywania dzieł 2D, ale także odwzorowania obiektów 3D. Rozpoczęcie nauki modelowania 3D nie wiąże się już dużymi wydatkami – można bowiem ściągnąć program Blender, który daje ogromne możliwości tworzenia trójwymiarowych obrazów oraz animacji, a który równocześnie jest zupełnie bezpłatny.

Nauka modelowania 3D samemu może być frustrująca

Korzystanie z każdego oprogramowania można przyswoić sobie samemu, lecz proces ten trwa wtedy dłużej i nierzadko bywa niesłychanie frustrujący. Dlatego też uczestnictwo w kursie modelowania 3D będzie wyjątkowo pomocne osobom, które niedawno poznali Blender. Zaznajamianie się z kolejnymi funkcjami oraz narzędziami czy nakładanie przeróżnych tekstur i efektów świetlnych na modelowany przedmiot przebiegnie szybciej, jeśli będzie prowadzone pod okiem wykwalifikowanego dydaktyka. Nauczyciel na bieżąco dokonuje korekty projektów wykonywanych przez kursanta wskazując elementy, które warto poprawić i proponując ku temu trafne rozwiązania. Jak w wypadku innych kursów najlepiej, żeby był on prowadzony w jak najmniej licznych grupach, co da instruktorowi możliwość poświęcenia każdemu uczestnikowi maksimum uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D amatorów a także profesjonalistów

Tworzenie modeli oraz animacji 3D jest obecnie umiejętnością pożądaną i cenioną przede wszystkim w branży projektowej, filmowej i gier komputerowych. Poznanie programu Blender 3D otwiera zatem masę nowych możliwości zawodowych. W czasie kursu tworzy się pierwsze profesjonalne prace, które potem można śmiało dodać do swojego portfolio. Nie znaczy to jednak, że kursy modelowania 3D przeznaczone są wyłącznie do osób, które chcą pracować zawodowo np. w animacji i łączą z tym swoją karierę zawodową. Duża liczba uczestników tego rodzaju kursów to po prostu amatorzy oraz artyści pragnący spróbować nowych form ekspresji czy też poszerzyć swoje dotychczasowe umiejętności.

Adres firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]