Tabliczki informacyjne w biurach i na budynkach

Potrzebujesz tabliczek informacyjnych? Odwiedź tę stronę.

Tabliczki informacyjne są niesamowicie ważne na ulicach oraz w budynkach. Sprawiają one, że przestrzeń jest pełna ładu i harmonii, a obiekty biurowe są bezpieczniejsze, chociaż na co dzień możemy ich nawet nie zauważać. Zobaczmy więc jakiego rodzaju tabliczki informacyjne wyróżniamy oraz jakie spełniają role.

Tabliczki informacyjne – nie tylko na zewnątrz

Najpopularniejsze tabliczki informacyjne to szczególnie te, które umieszczono na nieruchomościach, takich jak wieżowce, biurowce, szkoły, biura. Dzięki nim szybko dotrzemy na miejsce. Należy jednak pamiętać, że tabliczki informacyjne nie znajdują się wyłącznie na elewacjach budynków, gdyż bardzo często można je też zauważyć w pomieszczeniach. To bardzo duża podgrupa tabliczek, które z reguły poprawiają bezpieczeństwo i komunikują o zagrożeniach. Takie tabliczki ułatwiają znalezienie właściwego pokoju lub osoby w ogromnych biurowcach – w urzędach w hallu widnieją tabliczki z określeniami referatów. Dzięki temu błyskawicznie odnajdziemy przykładowo burmistrza czy wydział komunikacji. Tak samo ważne są tabliczki informacyjne zawierające nazwiska urzędników, które zlokalizowane są przy wejściu do biura. Pamiętajmy, że istnieje możliwość zmiany danych pracownika na drzwiach, kiedy zmieni się obsada kadrowa.

Tabliczki informacyjne – produkowane z solidnych komponentów

Tabliczki informacyjne są wszakże wymagane przez polskie prawo, nie zapominajmy więc o ochronie zdrowia i życia pracowników. Informują gdzie są wyjścia bezpieczeństwa, wyodrębniają tzw. palarnie, komunikują o kluczowych telefonach alarmowych. Istnieje powszechny obowiązek stosowania tabliczek informacyjnych, są również specjaliści od bezpieczeństwa i higieny pracy, którzy są odpowiedzialni za ich montowanie. Tabliczki informacyjne produkowane są z wytrzymałych komponentów (takich jak PCV), niejednokrotnie posiadają właściwości fluorescencyjne, a ich montaż jest niezwykle prosty.

Adres firmy:
Lundi Sp. z o.o.
ul. Kazimierza Wielkiego 58
32-400 Myślenice

Tel.: +48 12 268 74 00
E-mail: [email protected]