Gotowanie dla najmłodszych – warsztaty kulinarne dla dzieci

Potrzebujesz szczegółowych wiadomości o pełnej ofercie kursu gotowania dla dzieci? Doskonale trafiłeś! Wejdź na warsztatqulinarny.pl.

Dzieci lubią uczestniczyć w kuchni – dekorować ciastka czy wybierać i podawać składniki. Chcesz wykorzystać zapał kulinarny swojego malucha? Sprawdź kursy gotowania dla dzieci. Od nas dowiesz się, jak przebiegają takie lekcje.

Zalety kursu gotowania dla dzieci

Warsztaty kulinarne dla dzieci są przeznaczone dla maluchów w wieku od 6-10 lat. W czasie warsztatów dzieci rozwijają swoją kreatywność oraz uczą się samodzielności i co jest niesłychanie ważne – zyskują praktyczne umiejętności. A w tym samym czasie doskonale się bawią. Dobieranie i mieszanie składników, łączenie ciekawych smaków i ćwiczenie smacznych przepisów – całość sprawia, że maluchy chętnie gotują i stają się bardziej świadome w kuchni. Dzieci zapoznają się dodatkowo z regułami, jakie panują w kuchni, co bez wątpienia podnosi ich bezpieczeństwo w trakcie gotowania. W warsztatach mogą też asystować rodzice, jest to zatem znakomita sposobność do spędzenia czasu wspólnie z potomkiem. Opiekunowie mogą przyglądać się kulinarnym wysiłkom swoich dzieci, a potem poczęstować się tym, co upichciły.

Warsztaty kulinarne dla dzieci – także dla krnąbrnych maluchów

Zajęcia prowadzone są przez trzy godziny zegarowe i odbywają się w Krakowie. W trakcie kursu dzieci szykują deser oraz danie główne. Młodzi wielbiciele sztuki gotowania mogą wybrać przysmaki włoskiej kuchni – spróbować swoich sił w pieczeniu aromatycznej, udekorowanej świeżymi dodatkami tradycyjnej pizzy, czy też przyrządzić smaczny makaron na słodko bądź słono. W czasie kursu grupa przygotowuje też przepyszny deser – mus z lodami oraz mascarpone. Nauka poprzez uczestnictwo w zabawie to doskonały sposób za gospodarowanie wolnego czasu, a własnoręczne przyrządzanie ukochanych potraw daje dzieciakom wiele satysfakcji. Nawet bardzo krnąbrne dziecko będzie z zaangażowaniem oddawało się przyrządzaniu smacznej pizzy bądź przystrajaniu deseru. Warsztaty kulinarne dla dzieci są nadzorowany przez zawodowego szefa kuchni, który posiada wieloletnią praktykę i odpowiednie podejście do maluchów.

Adres firmy:
Warsztat Qulinarny
ul. Okulickiego 51 lokal 282
31-637 Kraków

Mob.: +48 662 311 637, +48 507 771 680
E-mail: [email protected]