Szukasz unikatowej biżuterii wysokiej jakości? Udaj się do jubilera

Bezkonkurencyjną ofertę sklepu jubilerskiego Kraków przejrzysz na obraczki.net.pl.

Wraz z zwiększeniem dostępu internetu oraz rozkwitem rynku, zmodyfikowaliśmy również nasze zwyczaje związane z dokonywaniem zakupów. Dzisiaj entuzjastycznie wykorzystujemy możliwość zakupów przez internet. I chociaż w sieci można znaleźć praktycznie wszystko, wciąż jest wiele rzeczy, które zaleca się nabywać w tradycyjnych sklepach. Biżuteria jest jedną z nich.

Sklep jubilerski – tu otrzymasz pomoc rzeczoznawcy

Kupno platynowej broszki, pierścionka lub wisiorka łączy się z wyższym kosztem niż te, do których przywykliśmy podczas zwykłych zakupów. Tym samym, aby mieć pewność, iż biżuteria spełni wszelkie nasze oczekiwania, powinniśmy przyjrzeć się jej bezpośrednio u jubilera. Jest wiele argumentów, które przemawiają za takim postępowaniem. Podczas wizyty w sklepie jubilerskim, szczególnie gdy chcemy nabyć pierścionek zaręczynowy czy też obrączki ślubne, możemy nałożyć biżuterię i sprawdzić jak „na żywo” będzie ona wyglądać na naszym palcu. Jeżeli natomiast zauważymy design pierścionka trafiający w nasz gust, ale będzie on zbyt luźny bądź zbyt ciasny, jubiler na nasze życzenie dostosuje go do pożądanego rozmiaru ewentualnie sporządzi nowy. Kolejną zaletą kupowania wprost w sklepie jubilerskim jest możliwość uzyskania rzetelnej wskazówki złotnika. Poradzi on nam jak dopasować właściwy kruszec, pokaże które kamienie szlachetne będą odpowiednie do naszej karnacji, zaprezentuje współczesne nurty we wzornictwie, a klientom kupującym biżuterię na prezent doradzi, co obecnie daje się z okazji ślubu, komunii czy imienin.

Inne usługi jakie świadczy złotnik?

Sklepy jubilerskie nie tylko sprzedają swoje wyroby złotnicze, ale również pełnią dodatkowe usługi. Reperacja zniszczonej biżuterii jest jedną z nich. Jeżeli zerwał się nam naszyjnik bądź wypadł kamień z kolczyka, jubiler ekspresowo i perfekcyjnie zreperuje go w swoim zakładzie. Gdy otrzymamy w spadku biżuterię po kimś z rodziny, kto posiadał większy obwód palca, złotnik przerobi obwód takiego sygnetu. Na nasze życzenie złotnik wygraweruje także na wisiorku czy pierścionku podziękowania, datę, gratulacje czy też inny znaczący dla nas tekst. Z kolei jeśli chcemy obdarować kogoś oryginalnym podarunkiem, albo mamy własny pomysł na pierścionek bądź wisiorek, możemy powierzyć jubilerowi wytworzenie biżuterii zgodnie z naszym szkicem. A jeżeli w domu posiadamy niepotrzebną albo niekompletną biżuterię, z którą zastanawiamy się co zrobić, zanieśmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie prowadzony jest skup złota.

Adres firmy:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]