Srebrna biżuteria – stylowa i bezpieczna

Jeśli chcesz zamówić srebrną biżuterię, koniecznie sprawdź www.bizutik.pl.

Jest z ludźmi od tysiącleci i mimo pojawienia się różnych innowacyjnych wzorów, naprawdę niewiele ewoluowała. Biżuteria nadal pełni identyczną funkcję – jest pewnego rodzaju ozdobą ciała, a także umożliwia wyrażenie własnego ja. Nic zatem zaskakującego, iż biżuterię równie często noszą kobiety i panowie, maluchy oraz ich rodzice, ludzie z różnych grup społecznych. Niezależnie od tego, jakie projekty lubimy, prawie zawsze biżuteria jest wykonywana z takich samych materiałów – zwykle ze srebra. Czemu więc srebrna biżuteria jest tak chętnie noszona? Jak troszczyć się o srebrne przedmioty, żeby wytrzymały co najmniej kilka dziesięcioleci?

Bezpieczna srebrna biżuteria

Głównym atutem srebrnej biżuterii jest niewątpliwie to, iż jej stosowanie daje szansę ustrzec się różnych schorzeń. Srebro jest antyseptyczne, zatem noszenie srebrnej biżuterii jest rekomendowane klientom, którzy w ostatnim czasie przekłuły ciało. Nie sposób nie wspomnieć także o jego atrakcyjności, która idzie w parze ze stosunkowo niewielkimi cenami.

Jak dbać o srebrną biżuterię

Srebro posłuży wiele czasu, jednak powinniśmy odpowiednio o nie zadbać. Przede wszystkim nie nośmy srebrnej biżuterii, kiedy pracujemy – może się ona porysować lub zmatowieć w zetknięciu ze środkami czyszczącymi. Srebrna biżuteria musi również być myta w wodzie z denaturatem czy sokiem z cytryny. Należy przechowywać ją w szkatułce z delikatną tkaniną – unikniemy tak uszkodzeń.

Adres firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]