Kolczyki kwiatki nałożysz na różne okazje

Jeśli chcesz kupić kolczyki kwiatki, koniecznie wejdź na www.bizutik.pl.

Od wieków jednym z najpopularniejszych motywów używanych przez złotników są kwiaty oraz ogółem flora. Przyczyn takiego stanu rzeczy jest naprawdę wiele. Pośród najważniejszych podać wypada bezapelacyjnie ogromne zróżnicowanie takich motywów, które powoduje, iż błyskotki z kwiatami noszą zarówno przez dojrzałe kobiety, jak i kilkuletnie dzieci. Nie możemy zapominać też o przyciągającym wzrok designie, którym często wyróżniają się kolczyki kwiatki tudzież inna biżuteria wykorzystująca motywy roślinne – ta bowiem wyśmienicie pasuje zarówno do stylizacji casualowych, jak i wytwornych, wieczorowych kreacji. Jak więc wybierać kolczyki kwiatuszki, aby wspaniale wyglądać?

Kolczyki kwiatuszki – inkrustowane kryształkami Swarovskiego bądź emaliowane

Kolczyki kwiatuszki bywają naprawdę fantastycznym uzupełnieniem każdej kreacji – w szeregu przypadków stają się wręcz dominującym jej akcentem. Żeby tak jednak było, należy je odpowiednio dobrać do danej stylizacji. Jeśli chodzi o stroje wieczorowe lub te ubierane na formalne okazje, najodpowiedniejszym dodatkiem do nich okażą się z pewnością kolczyki kwiatuszki przyozdobione kryształkami lub drogimi kamieniami. Kolczyki emaliowane będą zaś prezentować się dobrze przy mniej uroczystych, powszednich stylizacjach. Zwróćmy także uwagę na sposób ich zapięcia – kolczyki inspirowanych wyglądem roślin najczęściej zakłada się na sztyfty. Kolejną grupę stanowią kolczyki produkowane z przedtem rzadko wykorzystywanych przez jubilerów surowców, jak na przykład drewno, tworzywa sztuczne lub ceramika.

Nie tylko kolczyki kwiatki. Inne wzory florystyczne

Będąc w dalszym ciągu w kręgu kolczyków kwiatuszków, nie można nie napomknąć o tym, że kwiaty nie są jedynym motywem florystyczny, który podbił serca złotników. Ogromną popularnością cieszą się również wzory bazowane na sylwetce kłączy oraz liści. Nieco mniej rozpowszechnione – aczkolwiek możemy znaleźć je u jubilerów – to kolczyki z motywami kompletnych roślinnych sylwetek bądź owoców.

Adres firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]